Номер статті: 2600217 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Оновлення 2 для Microsoft .NET Framework 4 доступна для усунення деяких проблем стабільності, надійності та продуктивності в регіоні.NET Framework 4.

Це оновлення містить пакетів оновлень, що перелічені в на "Відомості про заміну оновлення"розділу.

Цей пакет оновлення також вирішує деякі проблеми, які не були задокументовані у раніше статтю Microsoft Knowledge Base (KB). Щоб отримати додаткові відомості про ці проблеми, перегляньте на "Це оновлення вирішує проблеми"розділу.

РОЗВ'ЯЗАНН

Відомості про оновлення

Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонуються такі файли:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити надійності оновлення 2 для Microsoft .NET Framework 4 пакет зараз.

Щоб отримати додаткові відомості про завантаження Microsoft підтримки файлів, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
119591 Отримання файлів підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Microsoft цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала найбільш поточного Підтримка програмного забезпечення виявлення вірусів, що була доступна в день, який був розміщений файл. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають внесенню будь-яких несанкціонованих змін до файлу.

Необхідні умови

Щоб застосувати це оновлення, необхідно мати на.NET Framework 4 або корпорації Майкрософт.NET Framework 4 клієнт профіль інстальовано.

Щоб інсталювати це оновлення, необхідно мати інсталятор Windows 3.1 або пізнішої версії встановлена. Щоб отримати останню версію інсталятора Windows, відвідайте наступні веб-сайті Microsoft:

Перемикачі командний рядок для цього оновлення


Щоб отримати додаткові відомості про різні ключі командний рядок, які підтримуються в це оновлення відвідайте наступні веб-сайті Microsoft:
227091 Перемикачі командний рядок для засобу інсталятор Microsoft Windows

Щоб отримати додаткові відомості про інсталятор Windows відвідайте такі веб-сайті MSDN:
Загальні відомості про інсталятор Windows

Вимога перезавантаження

Після установки цього оновлення комп’ютер-зразок необхідно перезавантажити постраждалих файли заблоковано або використовуються.

Відомості про заміну оновлення

Це оновлення, замінює наступні виправлення:
2628838 FIX: втрата пам'яті під Вільний час сценарій виконання FileSystemWatcher класу в це.NET Framework 4.0-додатки
2600088 Виправлення доступне для на ASP.ЧИСТИЙ браузер визначення файлів у корпорації Майкрософт.NET Framework 4.0

Це оновлення вирішує проблеми

Це оновлення усуває такі проблеми.

Натисніть тут, щоб переглянути або приховування докладних відомостей

Випуск 1

Розглянемо таку ситуацію:
 • Windows Internet Explorer 10 використовуються для доступу до Microsoft ASP.На основі ЧИСТОЇ сторінки.
 • Веб-сторінка починається postback операції.
У цьому сценарії postback операцію не вдалося виконати, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Помилка сценарію помилка","'__doPostBack' є невизначеною


Примітка веб-сторінка можна почати postback операції по-різному. Наприклад, веб-сторінка можна використовувати LinkButton керування почати postback операції.

Випуск 2

Розглянемо таку ситуацію:
 • Створення на ASP.-МЕРЕЖІ на сторінку, яка має атрибут MaintainScrollPositionOnPostBack значення True.
 • Mozilla Firefox 4.0 або пізнішої версії Mozilla Firefox використовувати для відкриття веб-сторінка.
 • Веб-сторінка починається postback операції.
У цьому випадку відвідуєте веб-сторінка не зберігаються після завершення postback операції.

Примітка Виробники продуктів, цій статті обговорюваних не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Випуск 3

Помилка Ватсон відбувається в System.Web.Configuration клас в це.NET Framework на основі 4 ASP.ЧИСТИЙ сайт з умова змагання, в якому InitStandaloneConfig функція називається в два рази по два різні теми. Коли ця проблема виникає, веб-сайт аварії. Крім того, з'являється наступне протокол IMAP про порушення доступу після виникає помилка Ватсон:
Код винятку - System.AccessViolationException

Випуск 4

Розглянемо таку ситуацію:
 • Користувач встановлює політику кешування режиму користувача інформаційних служб Інтернету (IIS) на кешування відповідей на запити, які містять певні розширенням в диспетчер IIS кешування виведення.
 • Запит на ресурс, з розширенням попередньо настроєно отримав кешування виведення диспетчер IIS.
 • Користувальницькі модуль встановлює куки на відповідь. Потім у відповідь кешування на кешування виведення диспетчер IIS.
 • Диспетчер IIS виводу кешування отримав інший запит від іншого користувача, і оригінальний кешовані відповідь спільно з cookie розісланий для різних користувачів.
У цьому випадку відповідь з того ж самого cookie надсилається різних requestors несподівано.

Випуск 5

Симптоми

Під Вільний час сценарій виконання FileSystemWatcher класу в це.NET Framework 4-додатки стежити за змінами в вказаний каталог, втрата пам'яті відбувається.

Причина

Ця проблема виникає через помилку класу FileSystemWatcher . Під Вільний час створення об'єкта FileSystemWatcher , клас FileSystemWatcher використовує GCHandle клас для створення дескриптора зафіксовано збирач сміття. Маркер 8 кілобайт (КБ) та використовує формат даних байт [] . Однак, FileSystemWatcher об'єкт ніколи не звільняє маркер збирач сміття.

Питання 6

Розглянемо таку ситуацію:
 • Ви встановити і ввімкнення PowerPivot для Excel додати в застосунку на комп'ютері, який має корпорації Майкрософт.NET Framework 3.5 пакета оновлень 1 (SP1) або корпорації Майкрософт.NET Framework 2.0 служби оновлень 2 (SP2) встановлено.
 • Спробувати запустити Microsoft® Excel® 2010.
У цьому випадку заставці з перервами залишається відкритим довше, ніж звичайно, коли в Excel 2010 з'являється таке повідомлення:
Завантаження надбудови (<x> </x>з <y></y>) PowerPivot для Excel


Примітка<x></x> є рамкою, яка представляє, де в послідовності навантаження що PowerPivot відображається серед Excel додати в додатків. <y> </y>є рамкою, яка представляє Загальна кількість надбудови застосунків в Excel.

Питання 7

Обслуговування.NET Framework 4.0 зборів може призвести до умова змагання. Це спричиняє процесів, що виконуються керований код проти на.NET Framework 4.0 загальномовного (CLR), щоб ввести нестійкому стані. Крім того, процеси можуть зупинити несподівано. Після інсталяції цього оновлення, запис А бізнес-партнера додаються до списку об'єднання загальномовне середовище виконання зробити список transitively закриті. Це запобігає будь-які пов'язані з раси умов.

Відомості про файл

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлів, надані (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду інформацію про файл, обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс Вкладка в на Дата й Вільний час елемент панелі керування.

Натисніть тут, щоб переглянути або приховування докладних відомостей

Властивості

Номер статті: 2600217 - Востаннє переглянуто: 11 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft .NET Framework 4.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix atdownload kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbcip kbmt KB2600217 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2600217

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com