"Ви не маєте потрібного дозволу на надсилання повідомлень" протокол IMAP про помилку при відповіді на протокол IMAP з облікового запису, підключеного до Office 365 pre-upgrade за допомогою веб-застосунку Outlook веб-застосунок

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2600234 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнений, що те, що Випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли ви використовувати спрощену версію з Microsoft Outlook веб-застосунок (OWA) відповісти на сповіщення електронною поштою для облікового запису електронна пошта, підключеного до pre-upgrade Microsoft Office Outlook 365, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Ви не маєте дозволів, необхідних для надсилання повідомлень із цієї поштової скриньки.
Крім того, в Від Поле не присутній під Вільний час створення нового протокол IMAP або відповідь на протокол IMAP.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
протокол IMAP про помилку

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, клацніть, щоб очистити в Використовувати досвід вадами зору прапорець в OWA. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка. Перед виконанням цих дій, переконайтеся, що ви використовуєте підтримують браузер. Детальніше про системні вимоги для Office 365 перейдіть до одного з таких сайтів Microsoft, залежно від того, яку версію Office 365 сценарій виконання вашої організації:
 1. Увійдіть OWA та натисніть кнопку Параметри у верхньому правому область сторінки.
 2. В області переходів ліворуч клацніть Спеціальні можливості.
 3. Натисніть, щоб очистити в Використовувати досвід вадами зору прапорець і натисніть кнопку Зберегти.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Використовувати прапорець зору досвід
 4. Вийдіть з OWA.
 5. Увійдіть в OWA, відповідь на протокол IMAP, отримане від підключеного облікового запису, а потім переконайтеся, що проблему усунуто.


Додаткові відомості

Це відбувається, оскільки спрощена версія веб-застосунок Outlook веб-застосунок не підтримується під Вільний час відповіді на протокол IMAP від підключеного облікового запису. Під Вільний час відповіді на протокол IMAP з підключеного облікового запису за допомогою Полегшена версія OWA, OWA намагається надіслати перед оновленням електронна адреса за промовчанням, Office 365.

Якщо на Завжди показувати за параметр вибрано в параметрах протокол IMAP або від налаштування пошти панелі керування Exchange, до Від Поле відображається під Вільний час створення нового протокол IMAP або відповідь на протокол IMAP від підключеного облікового запису. Однак, на Від Поле не відображається під Вільний час сценарій виконання OWA у спрощеній версії незалежно від цього параметра.

Полегшена версія OWA оптимізовано для підтримки користувачів із порушеннями зору й підтримує старі браузери. Детальніше про спрощену версію OWA перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Outlook веб-застосунок світло


Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2600234 - Востаннє переглянуто: 8 березня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365
Ключові слова: 
o365 kbgraphxlink o365a o365m o365062011 pre-upgrade o365e o365p kbmt KB2600234 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2600234

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com