"Relé prístup bol odmietnutý" alebo "Hop počet prekročený" správa o nedoručení (NDR) chybové hlásenie pri odoslaní pošty používateľom Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2603474 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď externého odosielateľa pokúsi odoslať e-mailovú správu používateľovi Microsoft Office 365, externý používateľ dostane správa o nedoručení (NDR) s nasledujúcimi informáciami:
Domain_URL> #5.7.1 smtp; 554 5,71client_email_address>: Relé prístup bol odmietnutý

Keď používateľ Office 365 skúsi na odoslanie e-mailovej správe, Office 365 používateľovi NDR, ktorá sa podobá nasledovné:
Domain_URL><#></#>Domain_URL> #5.4.6 smtp; 554 5.4.6 skokov prekročený - možné mail slučku > #SMTP #


Príčina

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak platí niektorá z nasledujúcich podmienok:
 • Doména nie je pridané ako akceptovanú doménu (čiže domény je neoverené) v balíku Office 365.
 • Rozmnožovací domény Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE) okraj dopravy servery vyžaduje až do 45 minút po Office 365-akceptovanú doménu sa pridá, premiestni alebo odstráni v FOPE. Alebo, vypestované domény, ale je nastavený výstupný iba.
 • V FOPE, lokálnej organizácie Exchange nie je definovaná ako zapínania relé e-mailových správ.
 • Nastavenia doručovanie pošty v aplikácii FOPE Administration Center nie sú nastavené správne očakávané e-mail toku.


Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z metód v nasledujúcej tabuľke, ako vašej situácii najvhodnejší.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
PríčinaRozlíšenie
Doména nie je pridané ako akceptovanú doménu (čiže domény je neoverené) v balíku Office 365.Uistite sa, že doména má štatút "Overené" v časti Office 365 domény.

Ďalšie informácie o tom, ako pridať a overiť domény Office 365, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Pridanie domény do balíka Office 365
Ďalšie informácie o riešení problémov s pridaním a overení domény Office 365 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2515404 Riešenie problémov overenie domény v Office 365
Doménu rozmnožovanie FOPE Edge dopravy servery vyžaduje až do 45 minút po Office 365 akceptované domény sa pridá, premiestni alebo odstráni v FOPE. Alebo doména je vypestované ale je nakonfigurovaný iba odchádzajúce.Naplniť svoju doménu v FOPE. Na tento účel použiť nasledovné príkazy prostredia Windows PowerShell prinútiť FOPE rozpoznať domény Office 365. To vytvára potrebné záznamy.
Set-AcceptedDomain <domain> -OutboundOnly $true
Set-AcceptedDomain <domain> -OutboundOnly $false

Poznámka Zástupný symboldomény> predstavuje márnosť domény, ktoré chcete použiť.

Trvá 30 až 45 minút na rozmnožovanie všetkých serverov edge. Počas tejto doby, dostanete správu NDR, ktorá uvádza, že počet skokov je prekročená.
Hybridné spolužitie scenáre iba: V FOPE, lokálnej organizácie Exchange nie je definovaná ako zapínania relé e-mailových správ.V aplikácii FOPE Administration Center, pridajte adresu IP na lokálnom serveri alebo servery do zoznamu adries IP na server odosielanej pošty (tiež známy ako "odchádzajúci"). Robiť to, postupujte nasledovne:
 1. V aplikácii FOPE Administration Center, kliknite na tlačidlo Správa, kliknite na položku doménya kliknite na doménu, ktorá sa vyskytol problém.
 2. Pod Odchádzajúce Mail Server IP adresy, kliknite na tlačidlo pridaťa potom zadajte adresu IP na lokálnom serveri alebo servery.
 3. Kliknite na tlačidlo Uložiť.
Trvá 30 až 45 minút na rozmnožovanie všetkých serverov edge. Počas tejto doby, dostanete správu NDR, ktorá uvádza, že počet skokov prekročený.
Nastavenia doručovanie pošty v aplikácii FOPE Administration Center nie sú nastavené správne očakávané e-mail toku.Ak FOPE doručuje poštu priamo na Exchange Online pre doménu, uistite sa, že FOPE admin po?íty dodávky sú alebo adresa poštového servera je nastavená na pomocou profilu prichádzajúce multi-SMTP: inboundsmtpprofile. Ak FOPE doručuje poštu do lokálnej organizácie Exchange, skontrolujte, že lokálnu adresu IP je nastavená ako adresu pre doručenie.


Ďalšie informácie o používaní rutiny cmdlet Set-AcceptedDomain , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Set-AcceptedDomain

Vlastnosti

ID článku: 2603474 - Posledná kontrola: 10. októbra 2013 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365062011 o365p o365a o365m kbmt KB2603474 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2603474

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com