Kullanıcıların Office 365 kullanıcılara posta gönderme "Geçiş erişim reddedildi" veya "Atlama aşıldı" teslim edilemedi raporu (NDR) hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2603474 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dış kullanıcı bir dış gönderen Microsoft Office 365 kullanıcıya bir e-posta iletisi göndermeye çalıştığında, aşağıdakine benzer bir teslim edilemedi raporu (NDR) alır:
Domain_URL> #5.7.1 smtp; 554 5.71client_email_address>: Geçiş erişimi engellendi

Office 365 kullanıcı Office 365 kullanıcı bir e-posta iletisi göndermeye çalıştığında, aşağıdakine benzer bir NDR alır:
Domain_URL><#></#>Domain_URL> #5.4.6 smtp; - 554 5.4.6 Sıçrama sayısını mümkün posta döngüsü > SMTP #


Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda oluşabilir:
 • Etki alanı kabul edilen bir etki alanı eklendiğinde değil (yani, etki alanı doğrulanmadı) Office 365'te.
 • En çok 45 dakika sonra Office 365 kabul edilen bir etki alanı eklendiğinde, taşınmış veya FOPE içinde silinmiş Microsoft Forefront çevrimiçi koruma için Exchange (FOPE) Edge Transport sunucuları etki alanı yayılması gerekir. Veya, etki alanına dağıtılır, ancak giden salt olarak yapılandırılır.
 • FOPE içinde yerinde Exchange kuruluşunun e-posta iletilerinin geçişine izin etkinleştirilen olarak tanımlanmaz.
 • Posta teslimi ayarları FOPE Yönetim Merkezi'ndeki beklenen e-posta akışı için doğru şekilde ayarlanmamış.


Çözüm

Bu sorunu gidermek için durumunuza uygun olarak aşağıdaki tabloda yöntemlerden birini kullanın.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
NedenÇözüm
Etki alanı kabul edilen bir etki alanı eklendiğinde değil (yani, etki alanı doğrulanmadı) Office 365'te.Office 365 etki alanları bölümündeki etki durumu "Doğrulandı" olduğundan emin olun.

Office 365'te etki alanları doğrulayın ve ekleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Etki alanınızı Office 365 Ekle
Etki alanları ekleme ve doğrulanıyor Office 365'te sorun giderme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2515404 Office 365'te etki alanı doğrulama sorunlarını giderme
Etki alanına yayma FOPE Edge Transport sunucuları için en fazla 45 dakika sonra etki alanı eklendiğinde, taşınmış veya FOPE içinde silinmiş Office 365 kabul gerektirir. Veya etki alanına yayılır, ancak yalnızca giden olarak yapılandırılır.FOPE etki alanınızda doldurun. Bunu yapmak için etki alanınızın Office 365 tanımak için FOPE zorlamak için aşağıdaki Windows PowerShell komutlarını kullanın. Bu gerekli kayıtları oluşturur.
Set-AcceptedDomain <domain> -OutboundOnly $true
Set-AcceptedDomain <domain> -OutboundOnly $false

Not Yer tutucuetki alanı> kullanmak istediğiniz gösterim etki alanını temsil eder.

Bunu tüm kenar sunucularına yayılması için 30-45 dakika sürecek. Bu süre boyunca, atlama sayısı aşıldığında bildiren bir NDR iletisi alabilirsiniz.
Yalnızca karma bir arada bulunma senaryolarında: FOPE şirket içi Exchange kuruluşunda e-posta iletilerinin geçişine izin etkinleştirilen olarak tanımlı değil.FOPE Yönetim Merkezi'nde yerinde sunucusunun veya sunucularının IP adresini (olarak da bilinen "çıkış") posta sunucusunda giden IP adresleri listesine ekleyin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. FOPE Yönetim Merkezi Yönetim' i tıklatın, etki alanları' nı tıklatın ve sorunla karşılaşan etki alanı'nı tıklatın.
 2. Giden posta sunucusu IP adreslerinialtında Ekle' yi tıklatın ve ardından şirket içi sunucusunun veya sunucularının IP adresini girin.
 3. Kaydet' i tıklatın.
Bunu tüm kenar sunucularına yayılması için 30-45 dakika sürecek. Bu süre boyunca, atlama sayısı aşıldı bildiren bir NDR iletisi alabilirsiniz.
Posta teslimi ayarları FOPE Yönetim Merkezi'ndeki beklenen e-posta akışı için doğru şekilde ayarlanmamış.FOPE posta doğrudan çevrimiçi Exchange etki alanı için teslim FOPE yönetici posta teslimi ayarları ve posta sunucusu adresi ayarlamak emin olun gelen birden çok SMTP profili kullanma: inboundsmtpprofile. FOPE için şirket içi Exchange kuruluşundaki posta teslim ederse, şirket içi IP adresini teslimat adresi olarak ayarlandığını doğrulayın.


Set-AcceptedDomain cmdlet'i kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Set-AcceptedDomain

Özellikler

Makale numarası: 2603474 - Last Review: 10 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365062011 o365p o365a o365m kbmt KB2603474 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2603474

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com