PRB: Vnořený spojení opakovat používajícím A „ vyhledat BOOKMARK.. předběžného NAČTENÍ .WITH "může uchovat déle uzamčení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260652 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud používá plán provádění smyčky spojení vnořené a vyhledávání záložky, používá klauzuli WITH předběžného NAČTENÍ uzamčení jsou uchovávány dobu trvání spojení vnořené smyčky určování opravňující záložky. Po záložky se používá k načítání dat nevyřízené sloupce a data umístěna do vyrovnávací paměti výstupu uzamčení potom vydána. Toto chování může vést k zablokování dalších systému ID procesu (spids).

Jak potíže obejít

Pokud změna nápovědy pro spojení z LOOP algoritmu HASH nebo sloučit blokování nedojde.

Další informace

Toto chování může být znázorněna pomocí následující příklad:
SELECT c.mstr_acct, c.last_name_m, c.first_name, c.name_prefix, c.company_name
FROM tickler a 
 INNER LOOP JOIN member b  ON a.mbr_acct = b.mbr_acct 
 INNER LOOP JOIN person c  ON b.mstr_acct = c.mstr_acct 
WHERE a.tickler_code = 'SPIRITEXT' 
				
the SHOWPLAN výstup pro předchozí dotaz následuje:
StmtText                                                                      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 |--Bookmark Lookup(BOOKMARK:([Bmk1002]), OBJECT:([TestLoopJoin].[dbo].[person] AS [c]) WITH PREFETCH)
    |--Nested Loops(Inner Join)
      |--Nested Loops(Inner Join)
      |  |--Index Seek(OBJECT:([TestLoopJoin].[dbo].[tickler].[tickler_code] AS [a]), SEEK:([a].[tickler_code]='SPIRITEXT') ORDERED)
      |  |--Clustered Index Seek(OBJECT:([TestLoopJoin].[dbo].[member].[pk_member] AS [b]), SEEK:([b].[mbr_acct]=[a].[mbr_acct]) ORDERED)
      |--Index Seek(OBJECT:([TestLoopJoin].[dbo].[person].[pk_person] AS [c]), SEEK:([c].[mstr_acct]=[b].[mstr_acct]) ORDERED)
				
uzamčení chování snadno pozorované spuštěním UPDATE provádí na prvních několika řádků, které jsou právě vybrány z tabulky jiné připojení. Bude Upozorňujeme, že UPDATE blokován, dokud nebudou zpracovány všechny záložky vyhledávání příkaz SELECT a řádky jsou odesílány klientovi. Vyhledat záložku

Používá operátor logické a fyzické vyhledávání záložka záložky (ID řádku nebo clustering klíč) vyhledat odpovídající řádek v tabulce nebo seskupený index. Argument sloupec obsahuje popisek záložky slouží k vyhledání řádku v tabulce nebo seskupený index. Argument sloupec také obsahuje název tabulky nebo které je řádek vyhledané seskupený index. Pokud klauzule WITH předběžného NAČTENÍ se zobrazí ve sloupci argument, potom procesoru dotazu zjistil optimální použít asynchronní prefetching (čtení napřed) při vyhledávání záložky v tabulce nebo seskupený index je.

Vlastnosti

ID článku: 260652 - Poslední aktualizace: 17. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbprb KB260652 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260652

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com