XADM: Snížení velkého počtu zpráv stav veřejné složky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260701 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Rozsáhlých systémů může dosáhnout zprávy o stavu replikace veřejných složek velký počet a velikost.

Příčina

Tomuto problému může dojít, protože v Exchange Server 5.5, každý server v organizaci Exchange Server, který obsahuje úložiště veřejných informací odešle nejméně jeden stav zprávu každý den každý server v organizaci, která má úložiště veřejných informací. V organizaci Exchange Server, která obsahuje stovky servery, které mají úložiště veřejných informací může tyto zprávy o stavu veřejné složky přetížit malou šířku pásma propojení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
Následující soubory jsou k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny tohoto souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Další informace

Nový algoritmus je implementován v tuto opravu, která výrazně snižuje počet zpráv o stavu veřejné složky ve většině systémů.

Změny, které poskytuje nový algoritmus, jsou následující:
  • Bezpodmínečné stav vysílání a vysílání složky serveru během spuštění úložiště informace jsou nyní odebrány.
  • Stav veřejné složky je při vysílání po jiný stav vysílání není odeslán učiněno některé změny jsou místně do této veřejné složky.
  • Pokaždé, když je provedena změna, stav odeslat čas nastaven na hodnotu 24 hodin od okamžiku, kdy byla změna provedena. Síť není opakovaně zaplavena stejné zprávou stav. Zprávy, je místo toho odesláno více než jednou, pouze v případě, že něco změnilo.

Vlastnosti

ID článku: 260701 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB260701 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260701

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com