XADM: ortak klasör durum iletileri çok sayıda azaltma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 260701 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Büyük sayı ve boyutu için büyük sistemlerinde, ortak klasör çoğaltması durum iletilerini ulaşması.

Neden

Exchange Server 5.5, Exchange Server kuruluştaki bir ortak bilgi deposu olan her sunucu her bir sunucuya bir ortak bilgi deposu olan kuruluş içindeki her gün en az bir durum iletisi gönderdiği için bu sorun oluşabilir. Yüzlerce, Ortak bilgi deposu sunucuları olan Exchange Server içinde bir kuruluş, bu ortak klasör durum iletilerini, düşük bant genişlikli bağlantılar tekrar.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Yeni bir algoritma, ortak klasör durum iletilerinin sayısı, sistemlerin çoğu önemli ölçüde azaltan düzeltmenin uygulanır.

Yeni algoritma sağlar değişiklikler şunlardır:
  • Koşulsuz bir durum yayın ve bilgi deposunun başlangıç sırasında site klasörü yayınlarının şimdi kaldırılır.
  • Ne zaman bazı yerel için ortak klasörde değişiklik sürece başka bir durum yayın gönderilmedi sonra ortak klasöre durumunu yayın.
  • Her bir değişiklik, saat, 24 saat değişikliğin yapıldığı saat ayarlanır gönderme durumu yapılır. Ağ tekrar tekrar aynı durum iletiyle taşması değil. Bunun yerine, yalnızca bir şey değişti, iletinin birden çok kez yeniden gönderilir.

Özellikler

Makale numarası: 260701 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB260701 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:260701

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com