FIX: Hodnota "Prijatých bajtov" zapisovania pole je nesprávne, keď žiadosť je odmietnutý filter HTTP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2608155 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Na publikovanie zo servera siete intranet, ktorý používa pravidlo pre publikovanie webovej použiť Microsoft čele hrozba riadenia Gateway (TMG) do roku 2010.
  • Ste nakonfigurovali vlastnosti filtra HTTP tohto pravidla na zamietnutie žiadostí na základe špecifických kritérií. Napríklad, chcete zamietnuť všetky žiadosti, ktoré prekračujú maximálne užitočného dĺžku, ako užitočného zaťaženia dĺžka 5000 bajtov.
  • Pokúšate odovzdať súbor, ktorý prekračuje maximálne užitočného dĺžku od vonkajších klienta na uverejnených webový server.
V tomto scenári je správne odmietnutý žiadosť. Keď preskúmate bajtov prijatých hodnoty, ktoré je uvedené v denníku web proxy, hodnota je však približne dvojnásobok veľkosti súboru, ktorý ste sa pokúšali odovzdať. Správna hodnota by mala byť veľkosť súboru plus ďalších bytov obsahovať veľkosť hlavičky HTTP.

PoznámkaTáto chyba sa možno pozorovať aj pomocou ISA server.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože TMG 2010 nesprávne zdvojnásobí veľkosť odmietnutý HTTP žiadosť v denníkoch web proxy.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte balík service pack, ktorý je popísaný v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555840Microsoft čele hrozba riadenia Gateway 2010 Service Pack 2

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o bajtov prijatých web proxy prihlásiť oblasti, navštívte nasledujúce webovú lokalitu TechNet:
Web proxy prihlásiť polia

ODKAZY

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2608155 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2608155 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2608155

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com