Uzamčení účtu počítače způsobuje problémy na primární řadič domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260930 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokusy o přihlášení účtu počítače nemusí fungovat mezi řadiči domény se systémem Windows 2000. K tomuto chování může dojít, pokud hesla účtu počítače změnili řadičem domény a jsou provedeny dostatečně neúspěšných pokusů o přihlášení k účtu s nesprávné heslo.

Účet počítače je mnohem jako běžný uživatelský účet, ale řadiče domény je používán umožňující komunikaci mezi ostatní řadiče domény a počítačů v síti. Tento účet je obvykle ve formuláři computername $ a není editovatelné správcem.

Pokud jsou provedeny dostatek neúspěšných pokusů o serverem s účet počítače, stane se účet zakázán. I po správné heslo nakonec slouží k přihlášení k, účet, pokus neproběhne úspěšně.

Po tento účet byl zakázán, neexistuje způsob v uživatelském rozhraní systému Windows 2000 povolit účet. Může být také obtížné zjistit, pokud je účet zakázán ve skutečnosti.

V nejhorších scénáři řadiče domény může být zabráněno replikace.

Příčina

V systému Windows NT 4.0 jsou účty počítače používá pouze pro nastavení zabezpečeného kanálu, který ignorovat uzamčení informačního zpravodaje. Počítače v systému Windows 2000 používají pro účty počítače nepoužívejte nastavení uzamčení Kereberos přihlášení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 260930 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB260930 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260930

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com