Pomalý přístup k souborům může zpomalovat aplikace systému Office (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 260943 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítač se systémem Windows 2000 systémem aplikacích sady Microsoft Office používat hypertextové odkazy přístup k prostředkům v jiném počítači pravděpodobně pracovat pomaleji než v předchozích verzích systému Windows.

Použijete-li hypertextový odkaz k otevření souboru uložena v místním počítači, může trvat déle než soubor otevřete v předchozích verzích systému Windows. K tomuto chování dochází pouze v aplikacích Office přístup k vzdálené soubory pomocí hypertextových odkazů. Tato informace se nevztahuje na standardní soubor výkonu v síti nebo v místním počítači; platí pouze pro metodu používá systém Windows otevřít vzdálené soubory s hypertextovými odkazy.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože volá systémovou funkci GetLongPathNameW namísto funkce integrována do samotného Ole32.dll pro Microsoft Windows NT 4.0 Windows 2000.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém systému Windows 2000.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 260943 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB260943 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:260943

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com