Office programları dosya erişim yavaş performans yavaş (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 260943 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Köprüler, başka bilgisayardaki kaynaklara erişmek için kullandığınız Microsoft Office programları çalışan Windows 2000 tabanlı bir bilgisayara da çok daha yavaş çalışabilir Windows'un önceki sürümleri.

Yerel bilgisayarda depolanan bir dosyayı açmak için köprüyü kullandığınızda, dosyanın daha önceki Windows sürümlerinde açılması daha uzun sürebilir. Bu davranış, uzak dosyalara erişmek için köprüleri kullanın, yalnızca Office programlarında oluşur. Bu bilgiler ağ üzerinden veya yerel bilgisayardaki standart dosya performansını değildir; yalnızca uzak köprü dosyaları açmak için kullandığı yöntemi için de geçerlidir.

Neden

Bu davranış, Windows 2000 sistem Ole32.dll kendisini Microsoft Windows NT 4.0 için yerleşik bir işlevi yerine GetLongPathNameW işlevi çağıran oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun Windows 2000'de bulunduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 260943 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB260943 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:260943

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com