Počítač náhodně přehrán klasickým Hudba

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 261186 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí 13. července 2010. V Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při běžném provozu nebo v nouzovém režimu může počítač přehrávat "Fur Elise" nebo "je malý, malé Světové" zdánlivě náhodně. Toto je odeslán do reproduktorů počítače z systém BIOS počítače ventilace PROCESORU je chybné nebo došlo k chybě napájení dodávek mimo toleranci označení. Jedná se o funkci návrhu systému vyvinutý Award/Unicore od roku 1997 na systémy BIOS a obvod zjišťování.

Další informace

I když tyto příznaky se může zobrazit se virům, jsou v důsledku elektronické hardwaru sledování součástí základní desky a systému BIOS. Můžete mít počítač zaškrtnuto nebo servis.

Další související informace naleznete webu DFI technologie:
http://www.dfi.org
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 261186 - Poslední aktualizace: 27. března 2007 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbinfo KB261186 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:261186

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com