Internet Explorer'da hatalı biçimlendirilmiş bir bileşen öznitelik sayı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 261257 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Uzun bir dize, bir OBJECT etiketinin CODEBASE özniteliğinde koyarsanız, arabelleği aştı ve ınternet Explorer yanıt vermiyor (askıda) veya aşağıdaki hata iletisini görüntüler:
Iexplore, "<unknown>" hataya neden oldu. Iexplorer şimdi kapanacak.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer 5.01 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
267954En son Internet Explorer 5.01 hizmet paketi nasıl elde edilir
Service Pack 1 hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
261268Internet Explorer 5.01 Service Pack 1'in açıklaması
Bu sorunu giderme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
262509"Çerçeve etki alanı doğrulaması", "Yetkisiz Cookie Access", "Hatalı biçimlendirilmiş bileşen özniteliği" ve "WPAD sızdırma" güvenlik açıkları için kullanılabilir düzeltme eki

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak ınternet Explorer 5.01 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 261257 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbie501presp1fix kbIE501SP1Fix KB261257 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:261257
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com