"Chyba načítání knihovny TCP MIB" Chyba při přidání standardního portu tiskárny TCP/IP v systému Windows XP a Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 261302 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití standardního portu tiskárny TCP/IP přidat průvodce v systému Windows XP nebo Microsoft Windows 2000 obdržet následující chybovou zprávu:
Při načítání knihovny TCP MIB došlo k chybě.
Klepněte na tlačítko OK, obdržíte následující další chybová zpráva:
Zadaný port nelze přidat. Operace nemohla být dokončena.
Klepněte na tlačítko OK Průvodce přidáním standardního portu tiskárny TCP/IP ukončen a je přidán žádný port.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud výrobců verze Wsnmp32.dll, Ntprint.dll Tcpmib.dll, mgmtapi.dll nebo Snmpapi.dll soubor byl zkopírován do složky %SystemRoot%.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, přejmenovat nebo odstranit tyto soubory ve složce %SystemRoot%. Tyto soubory jsou trvá přednost přes soubor dodané společností Microsoft ve složce %SystemRoot% \System32.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Průvodce přidáním standardního portu tiskárny TCP/IP kontroluje systémové kořenové složky pro některé dynamických knihoven (DLL) před zkontroluje System32 složky.

Vlastnosti

ID článku: 261302 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kberrmsg kbprb KB261302 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:261302

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com