Geri yükleme yordamı sırasında Sistem Geri Yükleme dosyaları kaldırıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 261716 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sistem Geri Yükleme yardımcı programı, bazı dosyalar (örneğin Filelist.xml dosyasının içerme bölümünde listelenmiş olan dosyalar, .exe, .com, .drv, .dll veya .sys gibi dosya adı uzantısı olan dosyaları)'nı kullandıktan sonra bilgisayarınızda olan önce geri yükleme yordamı, bilgisayarınızda artık olmayabilir.

Neden

Bu davranış, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşur:
  • Dosyalar için geri geri yükleme noktasını oluşturduğunuzda bilgisayarınızın yüklenmedi.

    -ve-
  • Dosyaları Belgelerim klasöründe depolanmadı.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, sistem geri yükleme yardımcı programı'nı yeniden çalıştırın ve sonra da <a2>son yüklememi geri al</a2>'ı tıklatın.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Daha sonra bu davranışı engellemek için <a0></a0>, bir sistem geri yükleme yordamı <a0>Belgelerim</a0> klasöründeki dahil etmek istediğiniz dosyaları depolar. Belgelerim klasörü için herhangi bir yere taşıyabilir, ancak devre dışı bırakın ve sonra da sistem geri yükleme yardımıyla yeniden etkinleştirmeleri sistem geri yükleme <a0>Belgelerim</a0> klasörünün yeni konuma içerir.

Önemli Sistem Geri yükleme yardımıyla yeniden etkinleştirmeleri, varolan tüm geri yükleme noktaları kaldırılır. Sistem Geri yükleme yardımıyla yeniden etkinleştirmeleri nasıl devre dışı bırakılacağı ve hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
264887Sistem Geri Yükleme nasıl etkinleştirilir ve devre dışı bırakılır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Bir sistem geri yükleme yordamı .sav dosya adı uzantısı eklemek istediğiniz dosyaların dosya adı uzantısını yeniden adlandırın. Sistem Geri yükleme .sav dosya adı uzantısına sahip dosyalar izlemez.

Özellikler

Makale numarası: 261716 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbacwsurvey kbprb KB261716 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:261716
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com