V systému Windows Millennium Edition nelze přepnout do úsporného režimu pomocí klávesnice USB (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 261842 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu na Windows ME stisknutím Standby button na multimediální klávesnici Hewlett-Packard (HP) Universal (Serial Bus) může způsobit, že počítač vypnout a nikoli do úsporného režimu. Toto chování může být přerušované.

Příčina

Tento klávesnice vyžaduje-systém MS-DOS terminate-and-stay-resident (TSR) aplikace načíst pracovat správně. TSR program načten správně v dřívějších verzích systému Windows, ale není v Windows ME, protože byla odebrána podpora programů, systému DOS, režimu.

Jak potíže obejít

Toto chování obejít, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Vypnout, klepněte na Standby a klepněte na tlačítko OK namísto použití Standby button na klávesnici.

Další informace

Další informace o tomto problému obraťte se na výrobce (Hewlett-Packard).

Informace o tom, jak kontaktovat Hewlett-Packard klepněte na číslo příslušném článku v následujícím seznamu Microsoft Knowledge Base:
65416Seznam hardwaru a softwaru kontaktů dodavatelů, A-K

60781Seznam kontaktů dodavatelů softwaru, L-P a hardwaru

60782Seznam kontaktů dodavatelů softwaru, Q-Z a hardwaru
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 261842 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbhardware kbpowerman kbprb kbprod2web KB261842 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:261842

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com