Oprava: Chybová zpráva narušení přístupu konzoly MMC může dojít v případě, že modul snap-in konzoly MMC Správce transakcí integrátor neočekávaně ukončí v prostředí Host Integration Server 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2619220 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí Microsoft Host Integration Server 2009 spuštění modulu snap-in konzoly MMC Správce transakcí integrátor (TI) a modulu snap-in konzoly MMC neočekávaně ukončit. K tomuto chování dochází při zadejte knihovny (TLB) nebo.Že referenční objekty integrátor transakce nejsou umístěny ve správné složky v systému souborů ČISTÉ sestavení. Modul snap-in konzoly MMC Správce TI se zavře a zobrazí MMC přístup narušení chybová zpráva podobná následující:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název aplikaceVerze aplikaceNázev moduluVerze moduluPosun
MMC.exe5.2.3790.3959Ntdll.dll5.2.3790.47890004e721

Příčina

K tomuto problému dochází, protože transakce integrátor neověřuje, TLB nebo.NET sestavení soubory existují, pokud modul snap-in konzoly MMC Správce TI otevře a pokusí inicializovat soubory.

Řešení

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2009.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2645939 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2009

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zkopírujte chybějící TLB nebo.NET sestavení soubory do správné složky, která objekty TI odkaz.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2619220 - Poslední aktualizace: 21. prosince 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2619220 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2619220

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com