Program Outlook w trybie Offline adres książki (OAB) nie pobierał gdy starsze sterowniki są zainstalowane

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2619347 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W programie Outlook gdy ręcznie pobrać Offline adres książki (OAB), pasek postępu, która pojawia się w oknie dialogowym Postęp wysyłania i odbierania program Outlook wydaje hang lub stać się zablokowane podczas kopiowania plików książki adresowej. Pobieranie nigdy nie kończy, a pliki OAB nie są aktualizowane.

Dodatkowo problem jest specyficzne dla komputera lub stacji roboczej.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli stare lub przestarzałe sterowniki dla bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych są zainstalowane. Zawiera sterowniki klawiatury i myszy.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Podłącz odbiornik bezprzewodowych i odwiedź następujące witryny Microsoft Windows Update do sprawdzania aktualizacji:

http://Update.microsoft.com

Instalowanie aktualizacji, jest wyświetlany jako Aktualizacja opcjonalna sprzętu i ma następujący tytuł:

Filtr danych Microsoft HID-User Input

Lub zainstalować najnowsze oprogramowanie IntelliPoint lub IntelliType. Aby to zrobić, odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:

http://www.microsoft.com/hardware/downloads

Jeśli używasz innej firmy klawiatura lub mysz, odwiedź witrynę producenta w sieci Web i pobrać najnowszą wersję sterownika urządzenia lub najnowszych aktualizacji dla urządzenia.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2619347 - Ostatnia weryfikacja: 23 września 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2619347 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2619347

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com