Eski sürücüler yüklendiğinde outlook çevrimdışı adres defteri (oab) karşıdan yüklemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2619347 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çevrimdışı adres defteri (oab), el ile karşıdan yüklemek için Outlook'ta, Outlook, gönderme/alma göstergesi iletişim kutusunda görüntülenen ilerleme çubuğu askıda kalmasına veya adres defteri dosyaları kopyalanırken kalmış olur görünüyor. Hiçbir zaman yükleme tamamlandıktan ve oab dosyası güncelleştirilmez.

Ayrıca, iş istasyonu veya bilgisayara özgü sorundur.

Neden

Bu sorun eski ortaya çıkabilir veya kablosuz çevre aygıtları için güncel olmayan aygıt sürücüleri yüklenir. Bu, klavye ve fare sürücüleri içerir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Kablosuz alıcı takın ve sonra güncelleştirmeleri denetlemek için aşağıdaki Microsoft Windows Update Web sitesini ziyaret edin:

http://update.microsoft.com

İsteğe bağlı donanım güncelleştirmesi görüntülenir ve aşağıdaki başlığa sahip olan güncelleştirmeyi yükleyin:

Microsoft HID Kullanıcı dışındaki giriş verileri filtresi

Veya en son IntelliPoint veya IntelliType yazılımı yükleyin. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

http://www.microsoft.com/hardware/downloads

Üçüncü taraf klavye veya fare kullanıyorsanız, üreticisinin Web sitesini ziyaret edin ve aygıt sürücüsü veya aygıt için en son güncelleştirmeyi en son sürümünü yükleyin.

Özellikler

Makale numarası: 2619347 - Last Review: 23 Eylül 2011 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2619347 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2619347

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com