Poprawka: Zmienna Globals.TotalPages zwraca niepoprawna wartość w raporcie SSRS 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2620333 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Microsoft rozprowadza poprawki Microsoft SQL Server 2008 R2 Z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie aktualizacje zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzedniej wersji aktualizacji dodatku Service Pack 1 (SP1) programu SQL Server 2008 R2.

Symptomy

Kiedy używać Globals.TotalPages Zmienna Pokaż całkowitą liczbę stron w Microsoft SQL Server 2008 R2 raportu programu Reporting Services, zmienna może być na ostatniej stronie raportu, zwracają niepoprawną wartość.

Na przykład użyj następującego wyrażenia w stopce strony raport, który zawiera 12 stron, aby wyświetlić bieżący numer strony oraz całkowitą liczbę stron:
=Globals.PageNumber & " of " & Globals.TotalPages
W tym scenariuszu stopki strony na ostatniej stronie raportu ma następujący tekst bieżący numer strony i całkowita liczba stron:
12 14


Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

Poprawka usuwająca ten problem został wydany w zbiorczego pakietu aktualizacji 3. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2591748 Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie aktualizacji zawiera poprawki i wydania aktualizacji wszystkich aktualizacji zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji aktualizacji, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2567616 Program SQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu dodatku SP1 dla programu SQL Server 2008 R2


Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat globalnego kolekcje Microsoft Visual Studio raport Designer wyrażeń, które są używane w raportach można znaleźć w następującej witrynie MSDN sieci Web:

Ogólne informacje dotyczące kolekcji globalne

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2620333 - Ostatnia weryfikacja: 17 października 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2620333 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2620333

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com