Poprawka: Aktualizacja jest dostępna włączyć niektóre edytowalnych parametrów, gdy ESSO jest używany do przechowywania danych ciąg połączenia DB2 w środowisku Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2620937 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule omówiono aktualizację dla Microsoft Host Integration Server 2010.

Obecnie po ustawieniu up Enterprise pojedynczy znak na (ESSO) do przechowywania danych ciąg połączenia DB2 niektórych edytowalnych parametrów nie są już dostępne.

Po zainstalowaniu tej aktualizacji, klient runtime można określić następujące zastępują wartości dla właściwości kont przechowywane ESSO klienta:
  • Klient rachunkowości
  • Nazwa aplikacji klienta
  • Identyfikator użytkownika klienta
  • Nazwa stacji roboczej klienta

Więcej informacji

Informacje o aktualizacji

Ta aktualizacja jest uwzględniona w zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2616519 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla Host Integration Server 2010

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat przechowywania ciągów połączeń DB2 w organizacji rejestracji pojedynczej kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2592014 Przechowywanie ciągów połączeń DB2 w organizacji rejestracji pojedynczej

2499828 Poprawka: Enterprise jednokrotnej jest ograniczony do pięciu danych właściwości dostawcy w środowisku Host Integration Server 2010

Właściwości

Numer ID artykułu: 2620937 - Ostatnia weryfikacja: 3 stycznia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2620937 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2620937

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com