21 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2621054 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

21 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici. Tento článek popisuje opravy hotfix a aktualizace, které jsou zahrnuty v této kumulativní aktualizaci. Tato kumulativní aktualizace je k dispozici pro všechny jazyky podporované v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Další informace

Vytvořit názvy souboru a číslo této kumulativní aktualizace

Číslo sestavení balíčků kumulativních aktualizací pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server, klient Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook a Microsoft Dynamics CRM 4.0 e-mailového směrovače je 4.00.7333.3822.

Názvy souborů pro 32bitové verze balíčků kumulativních aktualizací jsou následující:
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Server -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-Client -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-směrovače -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-DMClient -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-SRS -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-i386-MUI -Id_jazykaexe
Názvy souborů pro 64bitové verze balíčků kumulativních aktualizací pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server a Microsoft Dynamics CRM 4.0 e-mailového směrovače jsou následující:
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-Server -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-směrovače -Id_jazyka exe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-SRS -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2621054-amd64-MUI -Id_jazykaexe

Informace o kumulativní aktualizaci

Následující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhněte balíček 2621054.

Datum vydání: 9. února 2012

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepnutím na následující číslo článku:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft naskenované tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum zaúčtování soubor. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Informace o instalaci

Instalaci této kumulativní aktualizace v počítačích, které jsou spuštěny součásti serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo Microsoft Dynamics CRM pro komponenty aplikace Microsoft Office Outlook. Pokud není nainstalován Instalační služba Microsoft Windows Installer (MSI) 4.5, je nutné připojení k Internetu nainstalovat 21 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook. Důvodem je nutné stáhnout MSI 4.5. Po restartování počítače se systémem Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook po instalaci aktualizace kumulativní 21.

Poznámky
 • Kumulativní aktualizace 21 nainstaluje Microsoft zprávu Viewer 2008 Redistributable Package.
 • Kumulativní aktualizace 21 nainstaluje Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package.
Jazyková sada Microsoft Dynamics CRM 4.0 je nutné nainstalovat před instalací aktualizace kumulativní 21 v počítačích používajících sadu Multilingual User Interface (MUI). Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Sady Microsoft Dynamics CRM 4.0
 2. V Změnit jazyk rozevíracím seznamu vyberte požadovaný jazyk.
 3. Klepněte na tlačítko Změnit Stažení jazykové sady.
Poznámka: Pokud jste nainstalovali tuto jazykovou sadu dříve, musí zrušení jazykovou sadu, 21 kumulativní aktualizaci nainstalovat v počítačích, které je spuštěná sada MUI a poté reprovision language pack. Při zprovozněte službu jazykové sady budou mít všichni uživatelé Microsoft Dynamics CRM, kteří používají tento jazyk jejich jazyk nastavení vráceny zpět na základní jazyk. Pokud jste reprovision language pack, jazykové nastavení uživatelů nejsou aktualizovány. Je nutné obnovit nastavení jazyka v osobní možnosti.

Po instalaci této kumulativní aktualizace je nutné odstranit dočasné soubory v aplikaci Internet Explorer. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
 2. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti sítě Internet.
 3. Podle verze Internet Explorer, použijte jednu z následujících metod:
  • V aplikaci Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 9 klepněte na tlačítko Odstranit v Historie procházení oblasti, vyberte klepnutím Dočasné soubory Internetu políčko v Odstranit historii procházení Dialogové okno, klepněte na tlačítko Odstranita klepněte na tlačítko OK.
  • V aplikaci Internet Explorer 7 klepněte na tlačítko Odstranit v Historie procházení oblast, klepněte na tlačítko Odstranit soubory v Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na Ano.
  • Klepněte v aplikaci Internet Explorer 6 Odstranit soubory v Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na OK.
Některé aplikace Microsoft Dynamics CRM aplikace Microsoft Office Outlook soubory v umístění instalace je změněn z cestovní profil do místního profilu.

Zmenšení velikosti cestovního profilu nebo pokud dochází k dlouhé přihlaste časy odebrat zbývající soubory. Chcete-li to provést, postupujte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2004583 Časy dlouho Přihlaste se při otevření v aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook

Požadavky

Musíte mít aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 po instalaci této kumulativní aktualizace použít. Kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 je navíc předpokladem pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook a pro Microsoft Dynamics CRM Data Migration správce.

Další informace o kumulativní aktualizaci klepněte na následující číslo článku:
971782Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0
Žádná z předchozích kumulativních aktualizací není předpoklady pro části server Microsoft Dynamics CRM.

Dále musí být Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 nainstalována 20 kumulativní aktualizace použít. Získání.NET Framework 3.5, navštivte následující web společnosti Microsoft:
Microsoft.NET Framework 3.5

Požadavek na restartování

Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač po instalaci aktualizace kumulativní 21.

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte klepnutím na následující číslo článku:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software aktualizace a opravy hotfix balíček terminologie klepnutím na následující číslo článku:
887283Aktualizace a opravy hotfix pro aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software balíček standardy

Informace o odinstalaci

Odinstalovat 21 kumulativní aktualizace ze serveru Microsoft Dynamics CRM. Přesto byste měli zálohovat databáze před odinstalací aktualizace kumulativní 21. Další informace navštivte následující weby společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
Jak: zálohování databáze (SQL Server Management Studio)
Jak: obnovení zálohy databáze (SQL Server Management Studio)

Nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kromě funkčních vylepšení a opravy v této kumulativní aktualizaci samostatné aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 je také k dispozici ve všech podporovaných jazycích. Doporučujeme nainstalovat nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Poznámky o export a import vlastního nastavení

Úpravy můžete exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 s kumulativní aktualizací 2 nebo novější kumulativní aktualizaci. Potom můžete importovat tyto úpravy na serveru, který má 19 kumulativní aktualizace nainstalována. Úpravy můžete také exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 s 21 kumulativní aktualizace nainstalována. Potom můžete importovat tyto úpravy na serveru s kumulativní aktualizací 2 nebo novější kumulativní aktualizace nainstalována.

Vlastní nastavení při exportu ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0, nesmíte úpravy importovat na server Microsoft Dynamics CRM 4.0 v následujících scénářích:
 • Server Microsoft Dynamics CRM 4.0, které umožňují vlastní nastavení exportu nemá žádné aktualizace nainstalovány. Nebo má pouze kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení má však pouze 21 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován.
 • Použít vlastní nastavení exportu serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 má pouze 21 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení však nemá žádné aktualizace nainstalovány. Nebo má pouze kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován.

Problémech vyřešených v 21 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kumulativní aktualizace 21 je kumulativní kumulativní aktualizaci, která zahrnuje opravy problémů popsaných v aktualizace kumulativní 1 až 20.

Další informace o předchozích kumulativních a problémy, které mohou vyřešit získáte v článcích báze Microsoft Knowledge Base:
952858 Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
959419 Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.1
961768 Je k dispozici kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
968176 4 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
968141 5 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
970148 6 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
971782 Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0
975995 8 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
977650 9 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
979347 10 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
981328 11 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2028381 12 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2267499 13 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2389019 14 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2449283 15 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2477743 16 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2477746 17 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2477777 18 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2550097 19 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
2550098 20 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Opravy hotfix a aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně

21 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 neobsahuje žádné opravy hotfix nebo aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně.

V následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 20.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 20 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2655130 Chybová zpráva při pokusu synchronizovat Dynamics CRM 4.0 klienta Outlook: "při synchronizaci dat do aplikace Outlook došlo k neznámé chybě"

Následující kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahovat žádné opravy hotfix nebo aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně:
 • Kumulativní aktualizace 19
 • Kumulativní aktualizace 18
 • Kumulativní aktualizace 17

V následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 16.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 16 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2514142 Stránka mapování přestane reagovat při pokusu o import do aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 organizace
V následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 15.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 15 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2490574 PSČ kontaktu se zobrazí v nesprávné pozici po synchronizovat kontakty ze serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 14.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 14 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2436115 Vypršení časového limitu nebo dochází ke snížení výkonu při uložení události aktivity po spuštění Internetová informační služba obnovení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2459536 Událost je odstraněna neočekávaně v kalendáři aplikace Outlook pro účastníka po jmenování je untracked v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2461448 Čas připomenutí úkolu záznamu v aplikaci Outlook neočekávaně přepsána podle doby splatnosti záznamu úkolu v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 13.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 13 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2403296 Při spuštění aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 e-mailového směrovače dotazy Microsoft SQL Server dojít k chybám vypršení časového limitu
 • 2403311 Událost záznamy a záznamy aktivity služby nejsou zobrazeny po klepnutí na tlačítko Přidat existující aktivity ze seznamu Aktivita automatizace prodejní síly entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2385412 Výzva k přihlášení neočekávaně při pokusu o vytvoření nového záznamu z formuláře pro vyhledávání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2306918 Dochází ke snížení výkonu při přesunu na zobrazení, které obsahují vlastní atributy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 12.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 12 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 2277590 Ve výchozím nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je zaškrtnuto políčko "Záznamu odpověď na kampaň uzavřená"
 • 2249156 Duplicitní e-maily odeslané neočekávaně ze serverů, které obsahují asynchronní služba Microsoft Dynamics CRM 4.0

11 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje žádné aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně.

V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 10.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 10 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 981053 Pravidlo pracovního postupu, obsahující krok k odeslání e-mailu způsobuje zablokování při mnoho instancí pracovního postupu jsou prováděny současně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981882 Nesprávně zobrazí chybová zpráva při vytvoření události kontaktu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981837 Vyhledávací pole nejsou aktualizovány při spuštění procesu importu sady SDK pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM aktualizace Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981883 Nelze přidat existující smlouvy nebo existující nabídky, které jsou ve stavu "Aktivní" vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981840 Číslo článku znalostní báze knowledge base (KB) používá nesprávný formát při vytvoření článku znalostní BÁZE v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 9.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 9 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC v databázi pro některá časová pásma v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC v databázi pro některá časová pásma v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958562 Výchozí přesnost peněz pole nastavena na dvou Microsoft Dynamics CRM 4.0 používáte korejskou nebo japonskou jazykovou
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 8.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 8 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 974529 Některé podřízené záznamy a související záznamy se neočekávaně zobrazí předchozího vlastníka záznamu, po novém přiřazení záznamů na jiného vlastníka záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 977867 Průvodce importem organizace dlouho import organizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978006 Zobrazení vyhledávání zobrazí pouze nabídkách nebo smluv, které jsou ve stavu "Koncept" při pokusu o propojení vlastní entity u nabídky nebo smlouvy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978103 Po spuštění nástroje Microsoft.Crm.SE.FixMissingBulkDeleteFailureRelationship.exe v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze odstranit vlastní vztah n: n
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 7.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 7 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 975770 HTML, které je obsaženo v poli šablony e-mailu se zobrazí jako prostý text v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976188 Nelze přiřadit role uživatele, přestože máte oprávnění přiřadit Role v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976978 Chybová zpráva při pokusu o import vlastního nastavení aplikace Microsoft Dynamics CRM Online do organizace Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Soubor nelze odeslat, nebo není platný soubor vlastního nastavení"
 • 979052 Chybová zpráva při spuštění sestavy obsahuje několik parametrů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Má časový limit operace"
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí Update Rollup 6.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali Update Rollup 6 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemají ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 974584 Microsoft Dynamics CRM nelze nasadit pomocí účtu, který nemá oprávnění místního správce na Microsoft SQL Server
 • 974597 Přílohy ve formátu HTM nebo html, které obsahují škodlivé skripty lze otevřít v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 974896 Růst Asyncoperation tabulek v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 velmi velké
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje kroky, které lze provést před instalací aktualizace kumulativní 5 Chcete-li zachovat funkci verze Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC v databázi pro některá časová pásma v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC v databázi pro některá časová pásma v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí aktualizace kumulativní 4.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 4 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 959758 Nelze nakonfigurovat k schématu služby Active Directory domény a adres URL aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 nezávisle pro externí uživatele služby Active Directory a pro interní uživatele služby Active Directory
 • 963054 Microsoft Dynamics CRM 4.0 generuje činností pro neaktivní členy marketingového seznamu a vytvořit aktivity kampaně, rychlá kampaň činnosti nebo činnosti hromadné korespondence z marketingového seznamu
 • 969946 Nástroj je k dispozici token sledování extrahovat z předmětu e-mailu a aktualizovat sloupec tokenu sledování e-mailu tabulky v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958084 Oprava hotfix je k dispozici odpovídající inteligentní funkci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 zakázat
 • 955138 Při pokusu o přístup k některé zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dochází pomalý výkon nebo časové limity
 • 951909 Chybová zpráva při pokusu o import souboru vlastního nastavení na jiný server Microsoft Dynamics CRM 4.0: "předpona neplatný název"
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 3.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 3 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 958562 Výchozí přesnost peněz pole nastavena na dvou Microsoft Dynamics CRM 4.0 používáte korejskou nebo japonskou jazykovou
 • 956330 Pomalý výkon a vysoké zatížení procesoru dojít při importu vlastních nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 968515 Existující role vlastní zabezpečení nejsou udělena oprávnění skryté opravu hotfix 950886 v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958601 V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 poznámky jsou ztraceny, pokud je zjištěn duplicitní záznam, při pokusu o uložení záznamu
 • 968672 Příjemce nezobrazí ikona aplikace Microsoft Dynamics CRM sledované e-mail uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM odešle jiný uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM sledované e-mailové zprávy aplikace Microsoft Dynamics CRM
 • 968755 Tabulky AsyncOperationBase a WorkflowLogBase růstu velmi velké a použití mnoho pracovních postupů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dojít k problémům s výkonem
 • 968793 Nelze publikovat pracovní postupy po instalaci nebo odebrání opravy hotfix produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo kumulativní aktualizace
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 2.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 2 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 954322 Chybová zpráva při importu některých úprav upgradovaných instalací Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Soubor nelze odeslat nebo Import se nezdařil"
 • 954940 Chybová zpráva při pokusu o odstranění záznamu vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "došlo k chybě, obraťte se na správce"
 • 955452 Při odeslání e-mailové zprávy, který používá šablonu e-mailu vykreslit data řádku kanály v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nepoužívají odřádkování
 • 955745 Chybová zpráva při pokusu o konfiguraci klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook: "Tato implementace není součástí systému Windows Platform FIPS ověřuje kryptografické algoritmy"
 • 956527 Klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook vyžaduje tři než paměť ve verzi 4.0 jako ve verzi 3.0
 • 959248 Microsoft Dynamics CRM 4.0 zpomaluje nepřijatelné úrovní při procesu e-mailových zpráv pomocí e-mailový směrovač Microsoft Dynamics CRM
 • 957871 Záznamy rozšiřující úkol pracovního postupu způsobit AsyncOperationBase tabulky v databázi MSCRM růst v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 příliš velký.
 • 959549 Správci mohou neočekávané zobrazovat uživatelům služby Active Directory, kteří nepatří k organizační jednotce na správce v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base obsahuje opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 1.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 1 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 21.
 • 948843 Pomalý výkon může dojít při spuštění nebo upravit pracovní postupy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950175 V aplikaci Outlook nelze očekávaným způsobem, dokud jsou načteny všechny doplňky aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950542 Synchronní moduly nereagují na události, které se spouštějí v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 953340 V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nejsou doručovány e-mailové zprávy od uživatele CRM do fronty
 • 954811 Microsoft Dynamics CRM 4.0 Deployment Manager dlouho otevřete na serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0

Opravy hotfix a aktualizace, které byly vydány jako jednotlivé opravy.

21 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje následující opravy hotfix nebo aktualizace, které byly vydány jako jednotlivé opravy:

 • 2667046 Aplikace, které používají webové služby pro nasazení aplikace Microsoft CRM může docházet k chybám vypršení časového limitu při nasazení rozsáhlé domény a více domén sub.


Kumulativní aktualizace 21 obsahuje následující další opravy. Žádný z těchto oprav jsou zdokumentovány v samostatném článku znalostní báze Knowledge Base.
 • Při mapování uživatelů během importu organizace a potom odstranit uživatele z adresáře Active Directory, proces importu organizace se nezdaří.
 • Pokud přidáte pomocí mnoha členy marketingového seznamu Rozšířené hledání funkce a pak použijete Přidat všechny členy možnost pomalu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM. Navíc Microsoft SQL Server přestane reagovat.
 • Předpokládejme, že máte dva související subjekty. Pokud pouze jedna z entit má oprávnění pro vytváření, Microsoft Dynamics CRM uživatelé nemohou zobrazit Přidat existující tlačítko na dílčí mřížky subjektu, který nemá oprávnění pro vytváření.
 • Při povolení nebo zakázání uživatele, SYSTÉM Zobrazí se v Naposledy upravil pole záznamu. Uživatel, který provedl však má být zobrazen v poli.
 • Odeslání dat v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook v režimu offline, se předpokládá. Potom přejděte do režimu online a provedení synchronizace klienta. V této situaci pomalu během synchronizace klienta. Problém však nenastane, při spuštění nástroje Fiddler.
 • Předpokládejme, že znovu přiřadit jinému pravidlo definice pracovního postupu a uživatel publikuje pracovního postupu. Záznamy instance pracovního postupu jsou spojeny s typem entity, proti kterému je pracovní postup spustit. V této situaci nelze otevřít v instanci pracovního postupu Systémové úlohy nabídka. Navíc instance pracovního postupu není zobrazena v entitě relací pro instance pracovního postupu v Systémové úlohy nabídky ve formuláři Definice pracovního postupu.

Důležité informace

Microsoft Dynamics CRM 4.0 nepodporuje 64bitové verze systému Microsoft Office 2010.

S 8 kumulativní aktualizace nainstalována podporuje Microsoft CRM E-mail Router Service Microsoft Exchange Server 2010.

Průvodce nasazením pravidel s 12 kumulativní aktualizace nainstalována, podporuje Microsoft Exchange Server 2010.

Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook Automatická aktualizace identifikátorů a identifikátorů propojení

Další informace o použití funkce Automatické aktualizace navštivte následující weby společnosti Microsoft:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Arabština234564 & clcid = 0x40100F5A25C-0A06-4B2B-8D50-E0C7B9FA5330
Čínština (zjednodušená)234564 & clcid = 0x804B6993E9F-5134-4F60-B910-0933059EFF17
Čínština (Hongkong)234564 & clcid = 0xc04650E720C-BA15-4776-943B-5A078941FC5E
Čínština (tradiční)234564 & clcid = 0x404B660452B-938E-46BF-AD1F-4AF4CFDD4C17
Čeština234564 & clcid = 0x4050BA34CDD-5E62-4F3D-9E10-741FF0FD4290
Dánština234564 & clcid = 0x40605F2C1EB-EBDD-4E7C-B408-E04602B31E9A
Holandština234564 & clcid = 0x4136CCAC6C0-5E8F-4512-AAF1-64B4EB66222C
Angličtina234564 & clcid = 0x4098C9D903C-6812-40B1-B85B-17021CACECB8
Dokončit234564 & clcid = 0x40b9CA253A7-822D-480D-A3FC-EE0CF4189B40
Francouzština234564 & clcid = 0x40c69B341A7-9657-4FD4-B7BF-084D94EACC38
Němčina234564 & clcid = 0x4073B3CC587-6690-48FE-BCCF-4634426B3963
Řečtina234564 & clcid = 0x408F1951DFB-59C2-492C-BD9A-2F8ADF88A59A
Hebrejština234564 & clcid = 0x40d02A03FD1-EE53-46F2-AD69-EC5017EB9373
Maďarština234564 & clcid = 0x40e9553B328-9D9E-4BA3-B18B-A134748764D1
Italské234564 & clcid = 0x410F6CC99C9-7161-4402-9B27-71CD5AC3B7F0
Japonština234564 & clcid = 0x4111BDD8034-1380-4DF6-9A1F-4F6B7DAA5522
Korejština234564 & clcid = 0x4124B595E1E-88A2-4DAE-AF2D-26C88EE7DF31
Norština234564 & clcid = 0x414DEAD87CF-AC67-4814-A164-6D1BFA75A8FC
Polština234564 & clcid = 0x41514A7A3B1-B369-48BE-8316-841B4241A5D3
Portugalština (Brazílie)234564 & clcid = 0x416FE3580E3-D224-4A43-8AA9-D2A21C3B74A3
Portugalština (Portugalsko)234564 & clcid = 0x816105BB201-4F6F-4208-96CA-0615F9E7647F
Rusko234564 & clcid = 0x419DA9E7758-7D0A-4C23-9E32-8A59A4290437
Španělština234564 & clcid = 0x40aF490F5D6-5524-435E-A21B-1557D12EFCB7
Švédština234564 & clcid = 0x41d2637D821-9B94-4F10-AD53-73E770EA66F2
Turečtina234564 & clcid = 0x41fA02787F2-D390-4E57-A374-0B61169A4CA2

Informace o souboru

Klepnutím sem můžete zobrazit nebo skrýt informace o souboru

Vlastnosti

ID článku: 2621054 - Poslední aktualizace: 18. února 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbmbsmigrate kbexpertiseinter atdownload kbsurveynew kbmt KB2621054 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2621054

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com