Spuštění klienta s podporou PXE se zobrazí chybová zpráva "Ntldr je poškození"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262243 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění klienta PXE, může se zobrazit následující chybová zpráva:
NTLDR je poškozen. V systému nelze spouštěcí.

Příčina

Chování při souboru \RemoteInstall\OSChooser\I386\NTLDR driveletter je poškozen nebo je nahrazen nesprávnou verzi (například soubor Ntldr ze zdrojového média systému Windows 2000).

Všechny operace souboru může způsobit chybová zpráva dojít (například pokud kopírovat nesprávný soubor v případě poškození souboru kvůli ovladač systému souborů nebo kvůli zálohování a obnovení problémy.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém na serveru služby vzdálené instalace) přejmenovat soubor %SystemRoot%\System32\RemInst\Oschoice.exe Ntldr a umístěte soubor do složky driveletter \RemoteInstall\OSChooser\I386.

Další informace

Při PXE klienta úspěšně kontaktuje RIS server, klient uděleno soubor Startrom.com, který používá k spouštění. Soubor Startrom.com požadavky soubor Ntldr, takže načteny operačního systému. Pokud není k dispozici zavaděč, proces zpracování obrázků neúspěšné.

Vlastnosti

ID článku: 262243 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbprb KB262243 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262243

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com