Düzeltme: ghost_record_count sql Server 2008 R2'de artan tutmak

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2622823 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 düzeltmelerini karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 ile birlikte tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir Microsoft sql Server 2008 R2 değerleri örneği kullanıcı tablosundan bazı kayıtları sildikten sonraghost_record_count ve version_ghost_record_countsütunlar, sürekli örneğinin tüm veritabanları üzerinde artırın.

Ayrıca, silinen kayıtlar için ayrılan alanı beklendiği gibi serbest bırakılmaz. Bu nedenle, bazı sorunlar oluşabilir. Örneğin, veri tabloları kullanılmayan alanı küçültme veritabanı görev silemeyebilirsiniz veya yedekleme işlemi yavaşlayabilir.

Not Değerlerini izlemek için ghost_record_count ve version_ghost_record_count sütunlar aşağıdaki deyimi çalıştırın:
SELECT * FROM sys.dm_db_index_physical_stats (DB_ID(N'<DatabaseName>'), OBJECT_ID(N'<TableName>'), NULL, NULL , 'DETAILED');

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 R2

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme paketi 10 önce yayımlanmıştır. sql Server 2008 R2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2591746 sql Server 2008 R2 için toplu güncelleştirme paketi 10
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni güncelleştirme sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 ile birlikte tüm güvenlik güncelleştirmelerini güncelleştirin. Bu düzeltmeyi içeren en son güncelleştirmenin yayımlanmasından uygulanması dikkate almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
981356 sql Server 2008 R2'den sonra yayımlanan sql Server 2008 R2 oluşturur

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Hakkında daha fazla bilgi sys.dm_db_index_physical_stats dinamik yönetimi işlevi, aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:
Sys.dm_db_index_physical_stats dinamik yönetimi işlevi hakkında genel bilgiler

Özellikler

Makale numarası: 2622823 - Last Review: 25 Ekim 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2622823 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2622823

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com