ID události 3113 evidované v protokolu událostí systému při připojení k doméně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262348 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

ID události 3113 ze služby Workstation mohou být zaznamenány v protokolu událostí systému při připojení systémem Windows 2000 pracovní stanice nebo server k doméně. Může být podobné události ID 3113 chybová zpráva:
5, 5/2000 6: 04: 58 PM Workstation Chyba žádné 3113 N/A MAGANDA inicializace se nezdařila protože spuštěn přesměrovač požadovaná služba.

Další informace

Se chybová zpráva by měla není po znovu objevit restartováním počítače. Chybová zpráva dochází, protože se změnila názvový kontext počítače a správně znovu inicializovat všechny procesy nový kontext pojmenování je třeba restartovat počítač. Tuto chybovou zprávu můžete ignorovat, pokud existuje pouze jedna instance zaznamenané v protokolu událostí.

Vlastnosti

ID článku: 262348 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kberrmsg kbinfo KB262348 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262348

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com