3113 Sistem olay günlüğünde bir etki alanı birleştirme işlemi sırasında günlüğe olay KIMLIĞI

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 262348 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir Windows 2000 tabanlı bir iş istasyonunda veya sunucuda bir etki alanına, iş istasyonu hizmetinden olay KIMLIĞI 3113 sistem olay günlüğüne kaydedilebilir. Olay No 3113 hata iletisi, benzer olabilir:
5/5/2000 18: 04: 58 Istenen hizmetin yeniden yönlendirici başlatılamadı çünkü Workstation hata yok 3113 N/A MAGANDA başlatılamadı.

Daha fazla bilgi

Bilgisayarı yeniden başlatın, sonra hata iletisi reoccur değil. Hata iletisi, bilgisayarın bir adlandırma içeriği değiştirildi ve doğru tüm işlemler için yeni adlandırma içeriği yeniden başlatmak için yeniden başlatma gerekli oluşur. Olay günlüğünde kayıtlı yalnızca bir örnek ise, bu hata iletisini yok sayabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 262348 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kberrmsg kbinfo KB262348 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:262348

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com