Poprawka: Indeks klastrowany nie jest używany w plan wykonania programu SQL Server 2008 R2, jeśli kwerenda używa dwóch lub więcej partycji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2624527 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Microsoft rozprowadza poprawki Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie aktualizacje zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 wydania aktualizacji.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Utwórz dwa lub więcej partycji na kolumnie tabeli w Microsoft SQL Server 2008 R2.
  • Tworzenie indeksu klastrowanego w innej kolumnie tej samej tabeli.
  • Uruchamiać kwerendę dotyczącą tej tabeli. Kwerenda używa dwóch lub większej liczby partycji.

W tym scenariuszu występuje niska wydajność i operacji sortowania jest używany w plan wykonania zamiast indeksu klastrowanego.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

Program SQL Server 2008 R2

Poprawkę dotyczącą tego problemu został wydany w zbiorczego pakietu aktualizacji 10. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server 2008 R2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2591746 Zbiorcza aktualizacja pakietu 10 dla programu SQL Server 2008 R2
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie aktualizacji zawiera poprawki i wszystkie aktualizacje zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 wydania aktualizacji. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji aktualizacji, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
981356 Program SQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu programu SQL Server 2008 R2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2624527 - Ostatnia weryfikacja: 17 października 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2624527 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2624527

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com