Oprava: Při instalaci aplikace Internet Explorer 9, nelze zavřít okno EMC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2624899 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění konzoly Exchange Management (EMC) v počítači, který má 9 Internet Explorer nainstalována měnit, zkuste zavřít okno EMC, není okno zavřete. Zobrazí také následující zpráva:
Před uzavřením konzoly Exchange Management Console, musíte zavřít všechna dialogová okna.

Otevřená dialogová však nemůže najít pro konzoly Exchange Management Console.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Provedete to tak, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Technické informace o nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cze/technet/security/default.mspx
Poznámka: Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 2618444. Další informace o zabezpečení aktualizaci 2618444, naleznete v následujícím článku v Security TechCenter:
Bulletin zabezpečení společnosti Microsoft MS11-099 - důležité

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Upřesňující informace

Konzoly Exchange Management Console kontroluje windows viditelné v procesu před zavřením konzole. Tomuto problému dochází, protože skryté okno aplikace Internet Explorer 9 je považován za jeden viditelná okna konzoly Exchange Management Console. Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte klepnutím na následující číslo článku:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2624899 - Poslední aktualizace: 25. dubna 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbsmbportal kbmt KB2624899 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2624899

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com