Poprawka: Nie zamkniesz okno EMC jest zainstalowany program Internet Explorer 9

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2624899 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po uruchomieniu konsoli zarządzania programu Exchange (EMC) na komputerze, na którym jest zainstalowany program Internet Explorer 9, wprowadzić zmiany i następnie próbuje zamknąć okno EMC, nie zamyka okno. Możesz również następujący komunikat:
Przed zamknięciem konsoli zarządzania programu Exchange, musisz zamknąć wszystkie okna dialogowe.

Jednakże nie można odnaleźć otwarte okna dialogowe konsoli zarządzania programu Exchange.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji zabezpieczeń

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować najnowsze zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer. Aby to zrobić, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Aby uzyskać informacje techniczne o najnowszych zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Uwaga Ta aktualizacja została uwzględniona w aktualizacji zabezpieczeń 2618444. Aby uzyskać więcej informacji na temat zabezpieczeń aktualizacji 2618444, przejdź do następujący artykuł w witrynie TechCenter zabezpieczeń:
Biuletyn zabezpieczeń firmy Microsoft MS11-099 — ważny

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Zaawansowane informacje

W konsoli zarządzania programu Exchange sprawdza widocznych okien w procesie jego przed zamyka konsolę. Ten problem występuje, ponieważ ukryte okno programu Internet Explorer 9 jest uważany za jeden z widocznych okien konsoli zarządzania programu Exchange. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2624899 - Ostatnia weryfikacja: 25 kwietnia 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 9
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbsmbportal kbmt KB2624899 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2624899

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com