FIX: Nemožno zatvoriť okno EMC pri inštalácii Internet Explorer 9

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2624899 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď spustíte Exchange Management Console (EMC) v počítači, ktorý má Internet Explorer 9 inštalované, zmeniť, a potom skúste zatvoriť okno EMC, nemá zatvorte okno. Zobrazí nasledovné hlásenie:
Pred zatvorení konzola Exchange Management Console, musíte zatvoriť všetky dialógové okná.

Avšak nemôže nájsť všetky otvorené dialógové okná pre Exchange Management Console.

RIESENIE

Informácie o aktualizácii zabezpečenia

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte najnovšie kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer. V takom prípade prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Update.Microsoft.com
Ďalšie technické informácie o najnovších kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/current.aspx
Poznámka Táto aktualizácia bola najprv zahrnutý do aktualizácie zabezpečenia 2618444. Ďalšie informácie o zabezpečení aktualizovať 2618444, nasledujúci článok centra technológií TechCenter zabezpečenia:
Microsoft Security Bulletin MS11-099 - dôležité

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Rozšírené informácie

Exchange Management Console kontroly viditeľné okná v jej procese pred konzoly sa zatvorí. Tento problém sa vyskytuje, pretože skryté okno Internet Explorer 9 je považovaný za jedného z viditeľné windows Exchange Management Console. Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2624899 - Posledná kontrola: 25. apríla 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Internet Explorer 9
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbsmbportal kbmt KB2624899 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2624899

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com