Nelze nainstalovat aplikaci Internet Explorer 9 a je zaznamenána chyba "0x00009C4F"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2625218 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci aplikace Windows Internet Explorer 9 v počítači instalační proces selže, pokud aplikace Internet Explorer 9 pokusí nainstalovat potřebný software. Chyba "0x00009C4F" je dále zaznamenána v protokolu instalace.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte a spusťte nástroj připravenosti aktualizace systému. Další informace o tom, jak stáhnout a spustit nástroj připravenosti aktualizace systému získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
947821 Popis nástroje připravenosti aktualizace systému pro systém Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 a Windows Server 2008 R2
Poznámka:Pokud používáte systém Windows 7, můžete také nainstalovat Windows 7 Service Pack 1 k vyřešení tohoto problému. Další informace o aktualizaci Service Pack 1 pro systém Windows 7 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
976932 Informace o aktualizaci Service Pack 1 pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Vlastnosti

ID článku: 2625218 - Poslední aktualizace: 6. října 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9
Klíčová slova: 
kbprb kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2625218 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2625218

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com