E-mailové správy sú odložené v čele Online ochrany pre Exchange (FOPE), keď sú posielané na poštový server, ktorý je nasadený firewall Cisco PIX

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2625239 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Postfix program Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE) vytvára mnoho odklady na e-mailové správy, ktoré odosielajú poštový server Ak poštový server je nasadený za zariadením firewall Cisco PIX.

Príčina

FOPE používa Postfix program pre doručovanie pošty. Tento problém sa vyskytuje z dôvodu problém v niektorých starších zariadení firewall Cisco PIX software. Tento problém spôsobuje e-mailových správ bude musieť odložiť odoslaných správ na poštový server, ktorý je za zariadenie.

Riešenie

Tento problém obísť, vypnite protokolu opravu pre SMTP firewall Cisco PIX. Na tento účel použite nasledujúci príkaz protokolu opravu:

žiadna oprava protokolprotokol>prístav>

Ďalšie informácie o príkazoch protokolu opravu, nájdete v dokumentácii Cisco.


Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2625239 - Posledná kontrola: 19. júna 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal230 kbmt KB2625239 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2625239

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com