Cisco PIX güvenlik duvarının arkasında dağıtılan bir posta sunucusuna gönderildiğinde e-posta iletilerini Exchange (FOPE) çevrimiçi koruma Forefront ertelenmiş olan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2625239 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Forefront çevrimiçi koruma için Exchange (FOPE) sonek programda birçok deferrals üzerinde bir Cisco PIX güvenlik duvarı aygıtının arkasına posta sunucusunu dağıttıysanız, posta sunucusuna gönderilen e-posta iletileri oluşturur.

Neden

FOPE sonek program posta teslimi için kullanır. Bu sorun, bazı eski Cisco PIX güvenlik duvarı aygıtları yazılımında bir sorun nedeniyle oluşur. Bu sorun, e-posta iletilerini aygıtının arkasında olan bir posta sunucusu iletileri gönderildiğinde ertelenmiş neden olur.

Geçici çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için fixup protocol SMTP için Cisco PIX güvenlik duvarı'nda devre. Bunu yapmak için aşağıdaki fixup protocol komutu kullanın:

Düzeltme Protokolü yokiletişim kuralı>bağlantı noktası>

Fixup protocol komutları hakkında daha fazla bilgi için Cisco belgelerine bakın.


Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2625239 - Last Review: 19 Haziran 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal225 vkbportal230 kbmt KB2625239 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2625239

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com