електронне протокол IMAP відображаються у Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) під Вільний час надсилання до поштового сервера, що розгортається за брандмауером Cisco PIX

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2625239 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE), програма Postfix породжує багато deferrals на сповіщення електронною поштою, які надсилаються сервер електронна пошта, якщо сервер пошти розгорнуті позаду брандмауера пристрій Cisco PIX.

причина

FOPE використовує Postfix програми для доставки пошти. Ця проблема виникає через неполадки програмного забезпечення деякі старі пристрої Cisco PIX брандмауера. Ця проблема може повідомлень електронна пошта, щоб бути відкладено, надсилаючи протокол IMAP на сервер електронна пошта, що стоїть за пристрій.

Тимчасове рішення

Щоб вирішити цю проблему, вимкніть виправлення протокол для SMTP Cisco PIX брандмауера. Для цього використайте таку команду протокол виправлення:

немає протоколу виправленняпротокол>порт>

Для отримання додаткових відомостей про команди протоколу виправлення документації на Cisco.


Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2625239 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 vkbportal230 kbmt KB2625239 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2625239

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com