"550 4.4.7 FRONTU.Vypršala; správy vypršala"oznámenie o nedoručení správ pri odosielaní e-mailovej správy prostredníctvom FOPE externej domény

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2625264 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

V Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE) prostredie, pri odosielaní e-mailovej správy na externú doménu, dostanete nasledujúce hlásenie správa o nedoručení (NDR):
550 4.4.7 FRONTU.Vypršala; správy vypršala.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože skončila platnosť e-mailovej správy vo fronte. V tejto situácii, odosielajúci server sa pokúsi relé alebo e-mailovú správu doručiť. Akcia však neskončí pred čas vypršania hlásenie vyskytuje.

Riešenie

Typicky, toto NDR hlásenie indikuje problém na prijímajúci server.

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite metódy riešenia problémov, ktoré sú opísané v nasledujúcich článkoch Microsoft TechNet:

Ďalšie informácie

Tento problém tiež môže nastať dočasnú sieť problémy s pripojením. Toto oznámenie o nedoručení môže naznačovať, že správa hlavičky limitu na vzdialenom serveri, ktorý server odmieta správu založenú na jeden set server limitov, alebo že niektoré iné protokolu sa prekročil časový limit počas komunikácie so vzdialeným serverom.

Prípadné obmedzenia na prijímajúci server môžu zahŕňať nasledovné:
 • Veľkosť hlavičky správ
  Vzťahujú sa na celkovej veľkosti všetky polia hlavičky správy, ktoré sú prítomné v správe. Nepovažuje za veľkosť tela správy a všetkých príloh. Pretože hlavičky polia sú holý text, veľkosť hlavičky je určená podľa počtu znakov v každej oblasti hlavičky a celkovým počtom hlavičky polí. Každý znak textu spotrebuje jeden byte. Niektoré tretej-party firewall alebo proxy servery použiť vlastnú veľkosť hlavičky správ. Tieto tretej-party firewall alebo proxy servery môžu mať problémy s spracovanie správ, ktoré obsahujú názvy súborov príloh, ktoré sú väčšie ako 50 znakov alebo názvy súborových príloh, ktoré obsahujú non-US-ASCII znakmi.
 • Obmedzenia veľkosti správy
  Toto sa vzťahuje na celkovú veľkosť správy. To zahŕňa hlavičku správy, telo správy a všetky prílohy. Obmedzenia veľkosti správy môžu byť uložené na prichádzajúce správy alebo odchádzajúcich správ. Keď správa sa skontroluje zadanú správu veľkostné limity, sa používa nižšia hodnota aktuálnej veľkosti správy alebo Pôvodná veľkosť hlavičky. Veľkosť správy môžete zmeniť kvôli obsahu konverzie kódovania a agent spracovanie.
 • Obmedzenia veľkosti príloh
  Vzťahujú na povolenú veľkosť jednej prílohy správy. Správa môže obsahovať veľa príloh, ktoré podstatne zvyšujú celkovú veľkosť správy. Obmedzenie veľkosti prílohy sa však vzťahuje na veľkosť osobitné prílohy iba.
 • Príjemca limity
  Vzťahujú sa na celkový počet príjemcovia správy. Keď správa prvý zložené, príjemcovia neexistujú Komu:, kópia:, a Skrytá: polia hlavičky. Keď správa je odovzdaná na doručenie, príjemcov správy prepočítavajú RCPT na: položky na správu obálku. Distribučná skupina sa ráta ako jediného príjemcu počas predloženia správy.

Vlastnosti

ID článku: 2625264 - Posledná kontrola: 15. júna 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal231 vkbportal237 o365 vkbportal230 kbmt KB2625264 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2625264

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com