Změny cesty UNC po instalaci aktualizace zabezpečení MS11-072

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2625406 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky


Po instalaci aktualizace zabezpečení MS11-072 duplicitní názvy složek při ukládání sešitů aplikace Microsoft Office Excel v síti. Toto zruší propojení na jiné sešity (externí). Při uložení souboru se zobrazí následující zpráva:

Soubor <file name="">pravděpodobně byly změněny jiným uživatelem od posledního uložení. V takovém případě co chcete provést? Uložit kopii, přepsat změny.</file>

Pokud otevřete Upravit propojeníDialogové okno v počítači je nainstalována oprava zabezpečení aplikace Excel zobrazí další kopie název sdílené položky. Například cesty k propojenému souboru bude zobrazen obvykle takto:
\\servername\folder\[File1.xlsx] změní na \\servername\folder\folder\[file1.xlsx


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
EditLinks


Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci aplikace Excel 2007 (2598032). Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:

2598032Balíček Popis opravy hotfix pro aplikaci Excel 2007 (Excel-x-none.msp, Graph-x-none.msp, Oart-x-none.msp, Oartconv-x-none.msp, Xlconv-x-none.msp): 7. března 2012Poznámka:Ujistěte se, zda aktualizovat všechny instalace aplikace Excel 2007 pomocí balíčku opravy hotfix 2598032 a všech instalacích aplikace Excel 2010 s 2597940 balíček opravy hotfix před akci sdílení souborů, které obsahují odkazy na cesty UNC mezi počítači. Pokud uložíte sešit, který obsahuje odkaz na cestu UNC v aktualizované verzi aplikace Excel a potom sešit otevřete ve verzi aplikace Excel, který není aktualizován, odkaz odkazuje na nesprávnou adresu. Například pokud uložíte sešit, který obsahuje odkaz \\server\share\main\Book1.xlsx v aktualizované verzi aplikace Excel a potom sešit otevřete ve verzi aplikace Excel, který není aktualizován, odkaz odkazuje na adresu \\server\main\Book1.xlsx.
 


Další informace

Další informace o této aktualizaci zabezpečení na následujícím webu Blog týmu aplikace Microsoft Excel podpory:
Jsou nefunkční odkazy v aplikaci Excel, chyba souboru uložit, po použití aktualizace zabezpečení MS11-072

Vlastnosti

ID článku: 2625406 - Poslední aktualizace: 22. května 2012 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Excel 2007
Klíčová slova: 
kbmt KB2625406 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2625406

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com