Zmiany ścieżki UNC, po zainstalowaniu aktualizacji zabezpieczeń MS11-072

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2625406 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy


Po zainstalowaniu aktualizacji zabezpieczeń MS11-072 nazwy folderów są duplikowane podczas zapisywania skoroszytów programu Microsoft Office Excel w sieci. To spowoduje przerwanie łącza do innych skoroszytów (zewnętrzne). Podczas zapisywania pliku może zostać wyświetlony następujący komunikat:

Plik <file name="">mogą być zmienione przez innego użytkownika od czasu ostatniego zapisu. W takim przypadku co chcesz zrobić? Zapisz kopię, zastąpienie zmian.</file>

Jeśli możesz otworzyć Edytuj łączaokno dialogowe na komputerze, na którym zainstalowano poprawki zabezpieczeń, program Excel wyświetla dodatkowy egzemplarz nazwy udziału. Na przykład ścieżka do połączonego pliku będzie zazwyczaj być wyświetlana w następujący sposób:
\\servername\folder\[File1.xlsx] zmieni się na \\servername\folder\folder\[file1.xlsx


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
EditLinks


Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować aktualizację programu Excel 2007 (2598032). Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2598032Opis poprawki programu Excel 2007 pakietu (Excel-x-none.msp, wykres x-none.msp, Oart-x-none.msp, -Oartconv-x-none.msp, -Xlconv-x-none.msp): 7 marca 2012 r.Uwaga:Upewnij się, że aktualizacja wszystkie instalacje programu Excel 2007 z pakietu poprawki 2598032 i wszystkie instalacje 2010 programu Excel z pakietu poprawki 2597940 przed rozpoczęciem próby udostępniania plików, które zawierają łącza do ścieżki UNC między komputerami. Jeśli zapiszesz skoroszyt zawierający łącze do ścieżki UNC, w zaktualizowanej wersji programu Excel, a następnie otwórz skoroszyt w wersji programu Excel, który nie jest aktualizowany, łącze odwołuje się do niewłaściwego adresu. Na przykład jeśli zapiszesz skoroszyt zawierający \\server\share\main\Book1.xlsx łącze w zaktualizowanej wersji programu Excel, a następnie otwórz skoroszyt w wersji programu Excel, który nie jest aktualizowany, łącze odnosi się do \\server\main\Book1.xlsx adresu.
 


Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej aktualizacji zabezpieczeń odwiedź następującą witrynę sieci Web blogu zespołu programu Microsoft Excel wsparcia:
Przerwane łącza w programie Excel, błąd pliku Zapisz, po zastosowaniu aktualizacji zabezpieczeń MS11-072

Właściwości

Numer ID artykułu: 2625406 - Ostatnia weryfikacja: 22 maja 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2007
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2625406 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2625406

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com