unc yolu değişiklikleri MS11-072 güvenlik güncelleştirmesini yükledikten sonra

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2625406 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler


MS11-072 güvenlik güncelleştirmesini yükledikten sonra ağ üzerinden Microsoft Office Exce çalışma kitaplarını kaydederken, klasör adları çoğaltılır. Bu, (dış) diğer çalışma kitaplarına bağlantıları koparır. Dosyayı kaydettiğinizde, aşağıdaki iletiyi alırsınız:

<file name="">Dosyası son kaydettiğinizden bu yana başka bir kullanıcı tarafından değiştirilmiş. Bu durumda ne yapmak istiyorsunuz? Bir kopyasını kaydetmek için değişikliklerin üzerine.</file>

Açmak, Bağlantıları Düzenleiletişim kutusunda güvenlik düzeltme ekinin yüklenmiş olan bir bilgisayarda, Excel paylaşım adının ek bir kopyasını görüntüler. Örneğin, bağlantılı dosyanın yolunu genellikle aşağıdaki gibi görüntülenir:
[\\servername\folder\[File1.xlsx], \\servername\folder\folder\[file1.xlsx için değiştirir


Bu resmi kapatBu resmi aç
EditLinks


Çözüm

Bu sorunu gidermek için Excel 2007 güncelleştirmesi (2598032) yükleyin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

2598032Excel 2007 düzeltme paketi (Excel-x-none.msp, Graph-x-none.msp, Oart-x-none.msp, Oartconv-x-none.msp, Xlconv-x-none.msp): 7 Mart 2012Not:Excel 2007'in tüm yüklemeler 2598032 düzeltme paketiyle güncelleştirin ve unc yollarına bilgisayarlar arasındaki bağlantıları içeren dosyaları paylaşmak, önce düzeltme paketi 2597940 ile Excel 2010 tüm yüklemelerinde deneyin emin olun. Güncelleştirilmiş bir Excel sürümünde unc yolu için bir bağlantı içeren bir çalışma kitabını kaydedin ve sonra çalışma kitabını güncelleştirilmez Excel sürümünde açın, bağlantının yanlış adrese başvurur. Örneğin, bağlantı \\server\share\main\Book1.xlsx Excel güncelleştirilmiş bir sürümünü de içeren bir çalışma kitabını kaydedin ve sonra çalışma kitabını güncelleştirilmez Excel sürümünde açın, adres \\server\main\Book1.xlsx bağlantıyı gösterir.
 


Daha fazla bilgi

Bu güvenlik güncelleştirmesi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Excel destek ekibi Web günlüğü Web sitesini ziyaret edin:
Excel'de bağlantıları kırık, MS11-072 güvenlik güncelleştirmesi uygulandıktan sonra dosyayı kaydetme hatası

Özellikler

Makale numarası: 2625406 - Last Review: 22 Mayıs 2012 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Excel 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2625406 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2625406

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com