"Tylko bezpieczna zawartość jest wyświetlana" powiadomień w programie Internet Explorer 9 lub nowszym

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2625928 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas przeglądania witryny sieci Web w programie Internet Explorer 9 lub nowszym, pojawi się komunikat, że "tylko bezpieczna zawartość jest wyświetlane."

Przyczyna

Ten komunikat jest informacją, że może być bezpieczne i niebezpieczne treści na stronie. Zawartość bezpieczna i niezabezpieczona lub zawartość mieszana oznacza, że strona sieci Web próbuje wyświetlić elementy przy użyciu bezpiecznego (HTTPS/SSL) i niezabezpieczonych połączeń serwera sieci web (HTTP). Dzieje się tak często w sklepach internetowych lub witrynach finansowych wyświetlających obrazy, transparenty reklamowe lub uruchamiających skrypty pochodzące z niezabezpieczonego serwera. Wyświetlanie zawartości mieszanej ryzyko jest, że niezabezpieczona strona sieci Web lub skrypt może być w stanie dostęp do informacji z zawartości bezpiecznej.

Rozwiązanie

Ważne: program Internet Explorer domyślnie blokuje zawartość nie są bezpieczne i jest ustawiona na monit, gdy tak się dzieje. Zmiana tego ustawienia może narazić komputer na wirusowe, oszukańcze lub złośliwe ataki. Firma Microsoft nie zaleca zmiany tego ustawienia.  Zmodyfikować to ustawienie na własne ryzyko.

Windows 8

Windows 7 and Windows Vista

Uwaga: program Internet Explorer blokuje-secure zawartość, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich informacji i jest domyślnie ustawiona na Monituj . Gdy ustawiona jest umożliwienie, program Internet Explorer nie monituje z komunikatem "tylko bezpieczna zawartość jest wyświetlana" nawet jeśli strona sieci Web jest za pomocą elementów nie są bezpieczne.


Więcej informacji

Aby dowiedzieć się więcej o zagrożeniach związanych z zezwalaniem na wyświetlanie zawartości mieszanej, zobacz następujące programu Internet Explorer 9 blogu:
Ochrona konsumentów przed złośliwą zawartością mieszaną

Właściwości

Numer ID artykułu: 2625928 - Ostatnia weryfikacja: 7 kwietnia 2013 - Weryfikacja: 15.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2625928 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2625928

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com