"Відображається лише захищеного вмісту" сповіщення у браузері Internet Explorer 9 або пізнішої версії

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2625928 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час перегляду веб-сайту у браузері Internet Explorer 9 або пізнішої версії, з'явиться протокол IMAP, що говорить "відображається лише захищеного вмісту."

причина

Це протокол IMAP говорить вам, що може бути захищений і незахищений вміст на сторінці. Вміст захищеного та незахищеного, або мішаного вмісту, означає, що веб-сторінка намагається відобразити елементи з використанням захищеного (HTTPS/SSL) і незахищеного (HTTP) підключень до веб сервер. Це характерно для онлайн-сховищ або фінансових сайтів, які відображають зображення, банери або сценарії, які надходять із сервера, який не є захищеним. Ризик перегляду мішаного вмісту полягає в тому, що незахищена веб-сторінка або сценарій може отримати доступ до інформації з захищеного вмісту.

Розв'язанн

Важливо: Internet Explorer блокує небезпечного вмісту за промовчанням і встановити запитувати, коли це відбувається. Зміна цього параметра може зробити комп’ютер-зразок вразливим для вірусних, шахрайських або зловмисних атак. Microsoft не рекомендує спроби змінити цю настройку.  Змінити цю настройку, на свій власний ризик.

Windows 8

Windows 7 and Windows Vista

Примітка: Internet Explorer блокує незахищений вміст, щоб зберегти вашу інформацію в безпеці і встановити запит за промовчанням. Коли цей параметр увімкнути, Internet Explorer не пропонуватиме з повідомленням "тільки захищеного вмісту відображається" навіть якщо веб-сторінка використовує небезпечні елементи.


Додаткові відомості

Щоб дізнатися більше про додаткових мішаного вмісту, дивіться на наступні Internet Explorer 9 блог:
Захисту споживачів від зловмисних мішаного вмісту

Властивості

Номер статті: 2625928 - Востаннє переглянуто: 7 січня 2013 р. - Редакція: 3.1
Застосовується до:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Ключові слова: 
kbmt KB2625928 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2625928

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com