Popis známých problémů s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail v aplikaci Outlook 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262634 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft Outlook 98 verzi tohoto článku naleznete 262618 .
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek shrnuje E Microsoft Outlook aktualizace zabezpečení ovlivňuje Outlook. Další informace o jiných typů problémy při použití aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook naleznete v části "Odkazy".

Další informace

Aktualizace Microsoft Outlook E-mail Security významně mění způsob Outlook zpracovává přílohy. Změní také způsob, jakým Outlook zpracovává požadavky programový přístup. Z důvodu nový návrh funkce nebo program, který používá některý z následujících funkcí může chovat jinak po instalaci aktualizace zabezpečení:
  • Přílohy
  • Model objektu aplikace
  • Simple Messaging Application Programming Interface) nebo Simple MAPI
Další informace o aktualizaci zabezpečení pošty Microsoft Outlook klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
Další informace o vlivu aktualizace vývojáři a vlastních řešení klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
262701OL2000: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
Po použití pošty aktualizace zabezpečení aplikace Outlook, různé funkce aplikace Outlook a programy integrovat s aplikací Outlook způsobit upozornění se zobrazí, který požádá o potvrďte akci. Musíte potvrdit akci funkce pracovat. Pokud správce má tato výchozí nastavení můžete přepsat, nelze toto chování změnit. V některých situacích může způsobit výzev funkce trvat delší dobu dokončit, protože akce musí schválit opakovaně.

Chcete-li zabránit viry worm, například virus ILOVEYOU rychle rozprostření, omezil Microsoft funkce, které lze použít potenciálně zapisovat virus v aplikaci Outlook. Microsoft vyhodnocení funkce zabezpečení v aplikaci Outlook a další funkce Obecné zasílání zpráv pro budoucí verze produktů.

Hromadná korespondence

Různé funkce hromadné korespondence generovat upozornění knihu adresu slučování s Outlook kontaktní informace. Povolit přístup k informace adresáře až 10 minut a neobdržíte upozornění knihu adresu znovu časové období.

Korespondence e nebo Fax

Při vytváření hromadné korespondence pro e-mail nebo fax pomocí složky Kontakty nakonec aplikace je nutné použít k dokončení hromadné korespondence. Po spuštění hromadné korespondence skutečné obdržíte upozornění, která označuje, že program se pokouší získat přístup k adresáři. Povolit přístup pro maximálně 10 minut a neobdržíte upozornění knihu adresu znovu časové období. Však zobrazí samostatné zprávu upozornění pro každou e-mailovou zprávu odesíláte a musíte počkat pět sekund před Potvrdit odeslání procesu. Například pokud generovat hromadné korespondence do e-mailových odeslané 100 osobám trvá přes osm minut a je musí schválit každé e-mailové zprávy každých pět sekund. Jedná se o omezení aktuální návrh a vylepšení jsou vyhodnocovanou další verzi sady Microsoft Office.

Složky týmu

Složky aplikace Outlook Team použít model objektu aplikace pro různé úkoly. Výzvy k potvrzení přístupu různé úkoly proveďte pomocí složky Team včetně nastavení oprávnění informace, odesílání e-mailových zpráv a vytváření složek Team. Pokud potvrďte přístup do adresáře a potvrďte odeslat e-mailové zprávy Team složky funkce fungovat podle očekávání. Pokud Odepřít přístup, může se zobrazit chybová zpráva skriptu.

Digitální Dashboards

Digitální Dashboards mají obvykle skriptu stránkách jazyk HTML (HTML). Pokud skript částí odkazy Outlook objekt modelu, které jsou omezeny aktualizace zabezpečení, obdržíte výzvy potvrďte přístup při použití řídicího panelu. Pokud na tlačítko Ne v dialogových oknech potvrzení nefungují stránek Digital Dashboard, protože mají toto nové chování pro zpracování chyb.

NET pozvánky složky

Při odeslání nový odběr obdržet upozornění knihu adresu. Ostatní uživatelé také přijímat upozornění knihu adresu při přijímat nové žádosti o odběr. Ačkoli obdržet upozornění funkce síťové složky funguje správně.

Místo trvá místo přílohy

Pokud používáte e-mailové zprávy ve formátu RTF, jsou zahrnuty v textu zprávy přílohy. Když aplikace Outlook blokuje přílohu, je jeho místě vlevo mezeru.

"Nebezpečné" přesměrování příloha

Předat zprávu s přílohou 1 "nebezpečné" nebo úroveň není Příloha zahrnuta předané zprávy. Toto chování je záměrné.

Jak odebrat "Nebezpečné" přílohy

Odebrat "nebezpečné" přílohy z e-mailové zprávy tak, aby přílohu použít více místa než je nezbytné, předat zprávu sami sobě. Předávaná zpráva neobsahuje přílohu a může odstraňte původní zpráva uvolňují úložný prostor.

Položky deníku a vlastní formuláře

Nemůžete zobrazit varovné zprávy v horní části deníku položek nebo vlastních formulářů aplikace Outlook. Z tohoto důvodu se nezobrazí vizuální upozornění, že má aplikace Outlook zablokovala přístup k příloze.

Informace nahoře zprávy je omezeno na čtyři řádky

Při otevření e-mailové zprávy, pokud e-mailová zpráva obsahuje více než čtyři nastavení, které jsou zobrazeny v horní části e-mailové zprávy a e-mailová zpráva obsahuje přílohu "nebezpečné", uvidíte informace zprávy v horní části e-mailové zprávy.

Schůzky a omezení zadání úkolu

Pokud používáte buď žádosti o schůzku nebo úkol požadavky a úkolu nebo události obsahuje přílohu "nebezpečné", Outlook podporuje aktualizaci upozornění na začátek položky označují, že přístup k příloze blokován. Toto chování je známé omezení, který konkrétně se vztahuje požadavek a úkol formulářů požadavek na schůzku. Navíc vidět chování nekonzistentní s přílohami, zda je blokován přílohu "nebezpečné" za různých okolností, při použití žádosti o schůzku a zadání úkolů. Tato omezení jsou způsobeny architektura Outlook a formulářů požadavek.

Změny umístění instalace "Spustit od"

Pokud máte spustit místně, aktualizaci zabezpečení a potom klepněte na příkaz Změnit Outlook spustit ze serveru spustit ze serveru nainstalována aplikace Outlook, sada funkcí aktualizace zabezpečení není k dispozici a nelze znovu použít aktualizace v počítači. Musíte změnit "spustit od"nastavení zpět na"místně" pomocí Office nebo Outlook nastavení.

VBScript již spuštěn v souborech šablony (OFT)

Pokud otevřete soubor šablony (OFT) položka aplikace Outlook a má skript v ní, zakázán skript a není přijímat povolit nebo zakázat makro upozornění. Tato funkce aktualizace zabezpečení je. Aby tato funkce pracovat opět, Správce musí počítač nakonfigurovat tak, aby vyzváni ke spuštění skriptu nebo není ke spuštění skriptu.

Rychlé zobrazení chování

Bez ohledu na typy souborů, které přidáte do seznamu úrovně 2 budou moci zobrazit obsah přílohy pomocí funkce Zběžné zobrazení Windows. Tímto způsobem však nelze otevřít přílohy.

Not sdílet Simple MAPI, Outlook a CDO čas nastavení

Protože tyto tři objekt modely nebo API, spustit v samostatné procesy, udržovat všechny nezávislé nastavení při uživatelé vyzváni k povolení přístupu pro určité množství času. Pokud vlastní Outlook například formulář obsahuje Visual Basic Scripting Edition (VBScript), který používá objekt modely Outlook a CDO, je uživatel vyzván dvakrát k zadání doby, které lze použít model objektu; uživatel je vyzván jednou pro každý model objektu.

Výzvy zabezpečení jsou obnovit při restartování Outlook

Ukončete a restartujte aplikaci Outlook obdržíte jiného řádku umožnit přístup, pokud jiný program požaduje přístup k model objektu aplikace. Při povolení přístupu k model objektu aplikace počítače neukládá informace, tak budete vyzváni znovu povolíte přístup při restartování aplikace Outlook a program požaduje přístup k objektovému modelu.

Datové objekty pro spolupráci (CDO)

CDO je jiný model objektu, který uživatelé, kteří zapisovat viry mohou použít k odesílání pošty. Aktualizace Microsoft Outlook 98 odstraní ze systému vzít pryč toto riziko CDO, ale aktualizace Outlook 2000 nelze odebrat CDO. Společnost Microsoft doporučuje ručně odinstalovat CDO pomocí nástroje Přidat odebrat v Outlook nebo Office.

Správce může tlačítko Odeslat není Re-Enable

Aktualizace omezuje použití objekt CommandBars, že objekt nelze programově klepněte na tlačítko Odeslat. Neexistuje možnost pro správu k odebrání tohoto omezení. Jako práce kolem můžete změnit příslušné možnosti pro programově pomocí metody Odeslat odesílání pošty.

Pomocí distribučního seznamu formulář zabezpečení Outlook

Pokud zadejte distribuční seznamy v poli Členové formulář zabezpečení Outlook nastavení zabezpečení platí pro každého uživatele distribučního seznamu. Je nutné přidat jednotlivě pro nastavení zabezpečení pracovat uživatelé.

Objekt modelu Timer platí pro Ano a ne tlačítka

Pokud se program pokusí o přístup k adresáři a klepnutím zaškrtněte políčko Povolit přístup pro 10 minut a klepněte na tlačítko Ne v dialogovém okně, není přístup k informacím povolena pro 10 minut. Časovač platí, pokud klepnete na tlačítko Ano nebo Ne tlačítko v dialogovém okně.

Informace nahoře zpráv E-mail nezobrazuje název souboru

Po připojení "nebezpečné" přílohu k e-mailové zprávě můžete změnit vlastnosti přílohu před odesláním. To změní název souboru je zobrazen v e-mailové zprávy, ačkoli Nepřejmenuje skutečně vlastní přílohu. Jiný uživatel obdrží zboží, příloha není k dispozici. Však informace zprávy v horní části e-mailové zprávy zobrazí název skutečné souboru na přílohu, zobrazí název souboru, protože byla nastavena podle odesílatele.

Odkazy

Další informace o aktualizaci zabezpečení e-mailu aplikace Microsoft Outlook zobrazíte klepnutím na následující čísla článků znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
262701OL2000: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
263297OL2000: Informace správce informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
264567OL2000: Instalace známé problémy s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail
264128OL2000: Známé problémy interakce s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail
264130OL2000: Známé problémy s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail výrobců

Vlastnosti

ID článku: 262634 - Poslední aktualizace: 11. srpna 2004 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbprb KB262634 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262634

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com