OL2000: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262701 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje informace pro vývojáře, poskytovatelé řešení a nezávislí dodavatelé softwaru (ISV) o aktualizaci Microsoft Outlook E-mail zabezpečení, která byla vydána na 7. června 2000.

Další informace

Důležité: Společnost Microsoft doporučuje, že jste obeznámeni s základní funkce aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook před čtení tohoto článku. Obecné informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail je k dispozici následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=96DF48A9-7638-429E-816E-35F16F6528CA&displaylang=EN
Další informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
Tento článek popisuje chování aplikace Outlook po instalaci aktualizace zabezpečení. Správci mohou konfigurovat klientské počítače, takže neobsahují všechny tyto omezení. Jako vývojář musíte být obeznámeni se možnosti správy, které jsou k dispozici s touto aktualizací zabezpečení. Další informace o potlačit omezení vynucená aktualizace zabezpečení klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
263297OL2000: Informace správce informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail

Přehled

Aktualizace zabezpečení aplikace Outlook E-mail Outlook poskytuje další úrovně ochrany proti nebezpečným e-mailovým zprávám. Aktualizace přímo ovlivňuje způsob, jakým se, že mnoho funkcí funkce Outlook a ji může nepříznivě ovlivnit řešení sestaven pomocí funkcí vývojáře, které jsou zahrnuty v aplikaci Outlook a dalších zasílání zpráv technologií nebo Application Programming Interfaces (API). Pokud jste vytvořili libovolný typ řešení pomocí aplikace Microsoft zasílání zpráv technologií, doporučuje společnost Microsoft se seznámit s změny, které aktualizace zabezpečení provede Outlook a jak tyto změny mohou ovlivnit vaše řešení. V některých případech řešení nefungují vůbec; v ostatních případech řešení může mít za následek upozornění při pokusu spustit jej přeruší vaše řešení.

Aktualizace zabezpečení změní Outlook a Obecné funkce zasílání zpráv v následujících oblastech:
 • Chování příloh Obecné (z pohledu koncového uživatele)
 • Model objektu aplikace
 • Jiné oblasti v aplikaci Outlook vztahující se k zabezpečení
 • Model objektu objekty CDO (Collaboration Data OBJECTS)
 • Simple Messaging Application Programming Interface) nebo Simple MAPI
Důležité: Tato aktualizace zabezpečení ovlivňuje vlastní řešení, použít model objektu aplikace a Simple MAPI, i když digitálně podepsán. Jedná se o následující funkce:

 • Vlastní formuláře aplikace Outlook, které jsou publikovány do libovolné složky nebo formuláře knihovny, včetně Knihovna organizačních formulářů.
 • Aplikace Outlook doplňků modelu COM.
 • Aplikace Outlook Visual Basic for Applications.
 • Objekt jiného typu vývojového projektu používá aplikace Outlook model nebo Simple MAPI.

Změny návrhu objektu modelu aplikace Outlook

Přílohy

Přílohy s úrovně 1 nebo "nebezpečné" přípony souborů nejsou přístupné model objektu aplikace konkrétně:
 • Kolekce přílohy v modelu objektu neví nebezpečné přílohy.
 • Pokud se pokusíte odeslat poštu programově s jedním tyto přílohy pošty odeslána. Pokud program zapisuje v C nebo C++ programovacích jazyků, obdržíte návratový kód MAPI_E_CANCELLED.
 • Pokud se pokusíte otevřít objekt systému "nebezpečné" souboru (nebo "freedoc" soubor) pomocí model objektu aplikace, obdržíte E_FAIL návratový kód programovací jazyky C nebo C++. Před instalací aktualizace můžete otevřít systémový objekt "nebezpečné" soubor pomocí metody zobrazení v model objektu aplikace.

Item.Send

Program používá model objektu aplikace k volání metody Send obdržíte upozornění. Toto upozornění uvedeno, že program se pokouší odeslat poštu v zastoupení a dotazem, pokud chcete zprávu odeslat. Zpráva upozornění obsahuje Ano i tlačítko Ne, na tlačítko Ano je však není k dispozici dokud pět sekund uplynulo od se zobrazila zpráva upozornění. Pokud klepnete na tlačítko Ne můžete okamžitě zrušit varovná zpráva. Když klepnete na tlačítko Ne, vrátí metoda Odeslat chybu E_FAIL v programovací jazyky C nebo C++.

Přístup k příjemci a adresáře

Pokud se program pokouší odkazovat pomocí model objektu aplikace libovolný typ informace o příjemci, zobrazí se dialogové okno s dotazem, potvrďte přístup k této informace. Umožnit přístup k adresáři nebo informace o příjemci až deset minut, po obdržení dialogové okno. To umožňuje funkce, jako například synchronizaci mobilního zařízení k dokončení. Pokud se rozhodnete umožnit přístup k adresáři nebo informace o příjemci, obdržíte E_FAIL návratový kód pro všechny tyto zprávy v programovací jazyky C nebo C++.

Při řešení pokusí o přístup programově následující funkce model objektu aplikace se zobrazí dialogové okno potvrzení:
 • Kolekce AddressEntries nebo libovolný objekt AddressEntry.
 • Kolekce Příjemci nebo libovolný objekt příjemce.
 • Následující vlastnosti objektu ContactItem:
  Email1.Address
  Email1.AddressType
  Email1.DisplayName
  Email1.EntryID
  Email2.Address
  Email2.AddressType
  Email2.DisplayName
  Email2.EntryID
  Email3.Address
  Email3.AddressType
  Email3.DisplayName
  Email3.EntryID
  NetMeetingAlias
  ReferredBy
 • Následující vlastnosti objektu MailItem:
  SentOnBehalfOfName
  SenderName
  ReceivedByName
  ReceivedOnBehalfOfName
  ReplyRecipientNames
  Komu
  Kopie
  BCC
 • Následující vlastnosti objektu AppointmentItem:
  organizátor
  RequiredAttendees
  OptionalAttendees
  Prostředky
  NetMeetingOrganizerAlias
 • Následující vlastnosti objektu TaskItem:
  ContactNames
  Kontakty
  Delegator
  Vlastník
  StatusUpdateRecipients
  StatusOnCompletionRecipients
 • Metoda GetMember objekt DistListItem.
 • Vlastnost ContactNames objekt JournalItem.
 • Vlastnost SenderNameMeetingItem objektu.
 • Vlastnost SenderName objekt PostItem.
 • Vlastnost GetRecipientFromID objekt Namespace.
 • Metoda Execute objektu Akce.
 • Vlastnosti vzorec objekt UserProperty

Item.SaveAs

Při použití metody SaveAs uložit položky systému souborů se zobrazí zpráva upozornění "adresáře". Zda položky mají přílohy nebo aktivní obsah zahrnuje všechny typy položek. Tato změna byla provedena, takže nelze uložit programové položky do souboru a analyzovat soubor načíst e-mailové adresy.

Odeslat tlačítko CommandBar

Již je možné pomocí metody Execute programově klepněte na tlačítko Odeslat na panelu nástrojů aplikace Outlook. Ačkoli to není běžně provádí v řešení aplikace Outlook, tato změna provedena zabránit nepřátelskými úmysly. Obdržíte E_FAIL návratový kód pro všechny tyto zprávy programovací jazyky C nebo C++.

PředatKlávesovéÚhozy

Aplikace Outlook neumožňuje přístup k určité dialogových oknech pomocí jazyka nebo jazyka pro příkaz Applications PředatKlávesovéÚhozy. Tím zabráníte nebezpečné programy z automaticky zrušení varovné zprávy a obejít nové funkce zabezpečení.

VBScript nepublikované formuláře již spuštěn.

Když vytvoříte vlastní formulář pro Outlook, můžete přímo v rámci položky vložit Visual Basic Scripting Edition (VBScript). Může to provést, pokud ostatní uživatelé nemohou získat přístup k publikovaný formulář. Tyto typy formulářů se nazývají "jednorázové" formulářů.

Další informace o jednorázové formuláře klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
207896OL2000: Práce s definice formulářů a formulářů One-Off
Při otevření jedné z těchto položek v verzi Outlook nemá použitým aktualizace zobrazí upozornění zabezpečení s dotazem, pokud chcete povolit nebo zakázat kód ve formuláři. Při použití verze aplikace Outlook, která byla použita k jeho aktualizaci Outlook příslušný kód zakáže a nelze aktivovat. Chcete-li použít skript napsaný v VBScript ve vlastním formuláři musí být vlastní formulář publikovány Knihovna organizačních formulářů nebo veřejné složky v počítači Microsoft Exchange Server. Můžete také distribuovat vlastní formulář a nainstalovat do knihovny formulářů místní v jednotlivých klientských počítačích.

Aplikace sady Office jsou obnovit vysoké zabezpečení

K ochraně proti virům v makrech, které mohou být dokumenty Microsoft Office: aktualizace zabezpečení vloží následující seznam sady Office do režimu "vysoké zabezpečení".

Poznámka: pro typické program Microsoft Office 97 budete dotázáni, pokud chcete spustit makra. Pro typické program Microsoft Office 2000 nelze makra spustit, pokud jsou podepsány a důvěryhodné. Pokud jsou makra podepsaná a důvěryhodný, budete není dotázáni, pokud chcete makra spustit.

Produkty obsahující tuto chybu

 • Microsoft Outlook 2000 pouze. Nebyl jazyka pro aplikace Outlook 98 zahrnuta.
 • Microsoft Word 2000 a Microsoft Word 97. Word ve výchozím nastavení je v režimu vysoké zabezpečení v sadě Office 2000.
 • Microsoft Excel 2000 a Microsoft Excel 97.
 • Microsoft PowerPoint 2000 a Microsoft PowerPoint 97.
Poznámka: bude má žádný ekvivalentní nastavení zabezpečení maker a proto není chybou. V důsledku toho jsou všechny typy dokumentů Access součástí seznamu nebezpečných souborů rozšíření, které nelze přistupovat.

Aplikace Outlook a HTML mail

Aktualizace zabezpečení Outlook vloží do "zóny s omezeným přístupem" ve výchozím nastavení. Pokud otevřete e-mailovou zprávu, která je v jazyk HTML formátu (HTML) a HTML obsahuje skript, bude skript spuštěn v rámci kontextu nastavení zabezpečení Internetu.

Poznámka: Toto je jeden rozdíl mezi Outlook 98 a Outlook 2000. Při použití Outlook 98 aktivního obsahu spustí jako nastavení zabezpečení jsou nastaveny správně nízké. S Outlook E-mail aktualizací zabezpečení nainstalována, Outlook 2000 úplně zakáže skriptu v e-mailové zprávy HTML bez ohledu na Internetu nastavení zabezpečení.

Jednoduché změny návrhu MAPI

Když aplikace Outlook nainstalována v počítači jako výchozího klienta Simple MAPI, Outlook zpracovává požadavky provedené pomocí Simple MAPI volání. Proto při instalaci aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook jsou provedeny změny způsob zpracování volání Simple MAPI. Ve výchozím nastavení Pokud používáte mnoho funkcí Simple MAPI zobrazí upozornění, že program pokouší získat přístup k informacím příjemce nebo odesílat poštu v zastoupení.

Následující seznam popisuje, jak Outlook reaguje volání Simple MAPI.
Simple MAPI call  Behavior if handled by Outlook
----------------------------------------------------------------
MAPIAddress    OK
MAPIDeleteMail   OK
MAPIDetails    OK
MAPIFindNext    OK
MAPIFreeBuffer   OK
MAPILogoff     OK
MAPILogon     OK
MAPIReadMail    Prompt
MAPIResolveName  Prompt
MAPISaveMail    OK
MAPISendDocuments OK
MAPISendMail    OK with the MAPI_DIALOG argument, otherwise prompt
Další informace o volání Simple MAPI naleznete v následujícím článku na webovém serveru:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms529435.aspx

Změny návrhu CDO

Aktualizace zabezpečení Outlook 2000 E-mail odebrat CDO model objektu v případě, že byla dříve nainstalována v počítači. Se liší od 98 pošty aktualizace zabezpečení aplikace Outlook, které model objektu CDO odebrat z počítače.

Model objektu CDO 1.21 změněna tak, aby odrážel změny provedené model objektu aplikace a Simple MAPI. Další informace o CDO změny, klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
268279OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení E-mail CDO Information
268372OL2000: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení CDO E-mail
Další informace o modelu objektu CDO naleznete v následujícím článku na webovém serveru:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms998655.aspx

Běžné Messaging volání jsou již podporována.

Po instalaci aktualizace zabezpečení Outlook E-mail CMC (Common Messaging volání) nadále fungovat. Rozhraní CMC je sada deset funkcí, které umožňují rychle přidat jednoduché funkce zasílání zpráv vlastní program. Programu můžete například odeslat zprávu s jedinou CMC volání pracovat a zobrazí zpráva s dvou volání funkce CMC.

Další informace o CMC naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms527945.aspx
Microsoft nechtěli k re-implement tuto funkci a proto doporučuje není použít CMC v řešení zasílání zpráv.

Navrhování Solutions S aktualizace zabezpečení

Neexistuje způsob přímé, programové určit funkcí aktualizace zabezpečení, které má uživatel povoleno. V závislosti na řešení, může být možné použít jeden nebo více následujících postupů určit, zda aktualizace zabezpečení nainstalován.

Určit číslo sestavení Outlook

Můžete určit programově verzi naleznete, pokud aktualizaci zabezpečení Outlook byla vyrovnána. Však tato není přímo oznámí, zda správce uděleno uživatel libovolné možnosti "přepsat". Následující Outlook Visual Basic for Applications ukázka kódu znázorňuje zjistit verzi aplikace Outlook nainstalována v počítači:
Sub CheckForVersion()
  MsgBox UpdateApplied
End Sub

Function UpdateApplied()
  Set ol = CreateObject("Outlook.Application")
  iBuild = Int(Right(ol.Version, 4))
  ' NOTE: The version number format changed between Outlook 98 and 2000
  If iBuild >= 4201 Then
   UpdateApplied = True
  Else
   UpdateApplied = False
  End If
  Set ol = Nothing
End Function
Poznámka: Tento kód není funkční v aplikaci Outlook 97, protože aplikace Outlook 97 neobsahuje vlastnost Version v objektovém modelu.

Určit umístění doručování pošty

Chcete zkontrolovat, pokud Outlook doručování pošty do souboru osobních složek (PST). Pokud pošta je doručována do souboru osobních složek, všechny funkce aktualizace zabezpečení jsou platné. Následující ukázka kódu automatizace Outlook ilustruje, jak určit Pokud uživatele pošta doručována do poštovní schránky nebo soubor osobních složek.
Sub CheckForPST()
  MsgBox UsingPST
End Sub

Function UsingPST()
  Set ol = CreateObject("Outlook.Application")
  Set oInbox = ol.Session.GetDefaultFolder(6) ' 6 = olFolderInbox
  If InStr(oInbox.Parent.Name, "Mailbox - ") Then
   UsingPST = False
  Else
   UsingPST = True
  End If
  Set oInbox = Nothing
  Set ol = Nothing
End Function

Odkazy

Další informace o aktualizaci zabezpečení e-mailu aplikace Microsoft Outlook zobrazíte klepnutím na následující čísla článků znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
262701OL2000: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
263297OL2000: Informace správce informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
262634OL2000: Známé problémy s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail
264567OL2000: Instalace známé problémy s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail
264128OL2000: Známé problémy interakce s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail
264130OL2000: Známé problémy s aktualizací zabezpečení Outlook E-mail výrobců

Vlastnosti

ID článku: 262701 - Poslední aktualizace: 29. března 2007 - Revize: 7.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbinfo KB262701 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262701

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com