V systému Windows ME nelze nainstalovat software pro reproduktory PlugWorks 2.3 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262725 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Software verze 2.3 PlugWorks (která je součástí reproduktory Philips DSS 330 USB) nelze nainstalovat v Windows ME. Po spuštění instalace softwaru, zobrazí se chybová zpráva:
Kvůli rozšířené funkce technické PlugWorks lze spustit pouze v OSR2.1 Windows 95 nebo Windows 98. Zjišťování pro buď dva operační systémy se nezdařilo. Instalace bude nyní ukončen. (kód 4002)
Pokud při zobrazení této chybové zprávě na tlačítko Podrobnosti, naleznete následující informace:
Tato verze PlugWorks není určen pro systém Windows Millennium Edition. Operace instalujete zařízení USB by měl být ovlivněn není tento nekompatibility.

Příčina

Tato verze PlugWorks nebyl navržen pro Windows ME.

Řešení

Další informace Přezkoumat dokumentaci instalace součástí zařízení (Universal Serial Bus) nebo se obraťte na výrobce zařízení.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 262725 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kberrmsg kbhardware kbprb KB262725 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262725

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com