Ověřování problémů s zabezpečení NTLM na IIS Pokud uživatelské jméno nebo heslo obsahuje rozšířené znaky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 262769 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Jste nemůže být úspěšně ověřen při pokusu získat přístup na stránku v počítači se systémem Internetové informační server (IIS), který je nakonfigurován pro použití zabezpečení NTLM, uživatelské jméno nebo heslo obsahuje rozšířený znak (například N znakem tilda nad ní).

Přihlášení k doméně se systémem Microsoft Windows NT a získat přístup k síťovým prostředkům, ale při pokusu získat přístup na stránku na serveru IIS z aplikace Internet Explorer výzva třikrát pověření, a poté se zobrazí chyba HTTP 401.

Řešení

Internet Explorer 5.5

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276370Seznam chyb v aplikaci Internet Explorer 5.5 Service Pack 1

Internet Explorer 5,01

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer verze 5.01. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
267954Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.01 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Jak potíže obejít

Ověřování proběhne úspěšně, pokud konfigurace IIS použít ověřování Basic/vymazat Text nebo protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL).

Prohlášení

Internet Explorer 5.5

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Internet Explorer 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer verze 5.5 SP1.

Internet Explorer 5,01

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Internet Explorer 5.01. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer verze 5.01 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 262769 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbfix kbie550sp1fix KB262769 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:262769

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com