Oprava: Nevracení paměti použít třídu FileSystemWatcher v.NET Framework systémem aplikace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2628838 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití FileSystemWatcher Třída Microsoft.NET Framework 4 založená sledovat změny v zadaném adresáři dochází k nevracení paměti.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chyby v FileSystemWatcher Třída. KdyžFileSystemWatcherVytvoření objektuFileSystemWatchertřída používáGCHandleTřída vytvořit popisovač připojených nesmyslné kolekcí (GC). Popisovač je 8 tisíc bajtů a používá formát dat byte []. VšakFileSystemWatcher objektu nikdy uvolní popisovač paměti. Proto dojde k problému, který je popsán v části "Příznaky".

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena pouze problém, který popisuje tento článek. Použijte ji pouze u systémů, které dochází k problému.

Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte se na opravu hotfix služeb technické podpory společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být stornovány poplatky za podpory účtovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní aktualizací.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít.NET Framework 4, nainstalován.

Požadavek na restartování

Máte restartování počítače po instalaci této opravy hotfix, pokud se používají ohrožené soubory.

Doporučujeme ukončit všechny.NET Framework aplikace, které zamknout nebo použít ohrožených souborů před instalací této opravy hotfix.

Informace o souboru

Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem Časové pásmo karty v Datum a čas položky v Ovládacích panelech.

Pro všechny podporované x 86 procesory.NET Framework 4 pro systém Windows Server 2003 pro systém Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 nebo v systému Windows 7
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll4.0.30319.5133,511,11210. Října 201102: 35x 86
Pro všechny podporované 64bitové verze x.NET Framework 4 pro Windows Server 2003 pro systém Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll4.0.30319.5133,511,11210. Října 201102: 35x 64
Pro všechny podporované verze IA-64–based.NET Framework 4 pro systém Windows Server 2003, Windows Server 2008 nebo Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll4.0.30319.5133,511,11210. Října 201102: 35IA-64

Další informace

Další informace týkající FileSystemWatcher třídy, navštivte následující web služby MSDN:
Obecné informace o třídě FileSystemWatcher
Další informace týkající GCHandle konstrukce, navštivte následující web služby MSDN:
Obecné informace o struktuře GCHandle

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2628838 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2628838 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2628838

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com