Poprawka: Przeciek pamięci, użycie klasy Element FileSystemWatcher w.NET aplikacji opartej na ramy 4.0

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2628838 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy używać Element FileSystemWatcher Klasa w firmy Microsoft.NET aplikacji opartej na 4 ramy do monitorowania pod kątem zmian w określonym katalogu, występuje przeciek pamięci.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu błędu w Element FileSystemWatcher Klasa. GdyElement FileSystemWatchertworzony jest obiekt,Element FileSystemWatcherKlasa zastosowańDojścia GCHandleKlasa, aby utworzyć uchwyt przypiętych garbage collector (GC). Uchwyt jest 8 tysięcy bajtów i używa formatu danych byte []. JednakżeElement FileSystemWatcher obiekt nigdy nie zwalnia dojście garbage collector. W związku z tym występuje problem, który jest opisany w sekcji "Symptomy".

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest ona przeznaczona do rozwiązania problemu, który w tym artykule opisano. Stosuje się tylko w systemach, w których występuje ten problem.

Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Pełną listę numerów telefonów technicznej firmy oraz informacje o pomocy technicznej odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga W szczególnych przypadkach opłaty telefonujący do pomocy technicznej mogą zostać anulowane, jeśli technicznej firmy Microsoft określa, że określonej aktualizacji problem można rozwiązać. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do określonej aktualizacji.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, trzeba mieć.NET Framework 4 zainstalowany.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Musisz ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki, jeśli są używane pliki podlegające usterce.

Zaleca się, aby zamknąć wszystkie.NET Framework aplikacjom zablokować lub używać plików, których dotyczy luka, przed zainstalowaniem tej poprawki.

Informacje o pliku

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Wszystkie obsługiwane wersje systemu 86 x.NET Framework 4 dla systemu Windows Server 2003 dla systemu Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, w systemie Windows Server 2008 R2 lub dla systemu Windows 7
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Plik System.dll4.0.30319.5133,511,11210-Paź-201102: 35x 86
Wszystkie obsługiwane wersje systemu 64 x.NET Framework 4 dla Windows Server 2003 dla systemu Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 lub Windows Server 2008 R2
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Plik System.dll4.0.30319.5133,511,11210-Paź-201102: 35x 64
Wszystkie obsługiwane wersje IA 64–based.NET Framework 4 dla systemu Windows Server 2003, Windows Server 2008 lub Windows Server 2008 R2
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Plik System.dll4.0.30319.5133,511,11210-Paź-201102: 35IA-64

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat Element FileSystemWatcher Klasa, odwiedź następującą witrynę sieci Web MSDN:
Ogólne informacje o c# FileSystemWatcher
Aby uzyskać więcej informacji na temat Dojścia GCHandle Struktura, odwiedź następującą witrynę sieci Web MSDN:
Ogólne informacje o strukturze dojścia GCHandle

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2628838 - Ostatnia weryfikacja: 15 listopada 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2628838 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2628838

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com