Jak rozwiązywać problemy z tej opcji w dokumentacji Online programu SharePoint i sposób korzystania z polecenia "Otwórz z Eksploratora"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2629108 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

W tym artykule omówiono sposoby korzystania Otwórz w Eksploratorze polecenia w programie SharePoint Online, aby przeglądać, kopiować i przenosić pliki w bibliotece. Omówiono też sposób rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić podczas korzystania z tego polecenia.

PROCEDURA

Użycie Otwórz w Eksploratorze<b00> </b00> polecenie powoduje otwarcie Eksploratora Windows na komputerze. Eksplorator Windows wyświetla jednak następnie struktury folderów na komputerze serwera, na którym przechowywana jest witryna. Następnie można pracować z plikami w folderze. Na przykład można wykonywać akcje przy użyciu Eksploratora Windows, które są następujące:
 • Przeciągnij dokumentów do bibliotek.
 • Utwórz foldery.
 • Przenoszenie lub kopiowanie dokumentów w jednej bibliotece do innej biblioteki w obrębie tego samego zbioru witryn lub między zbiorów witryn.
 • Za jednym razem usunąć wiele dokumentów.
UwagaJeśli używasz wersji dla bibliotek programu SharePoint w trybie Online, Historia wersji dokumentu nie będą zachowane, jeśli przenieść pliki formularza jedną podwitrynę do innych podwitryn za pomocą Eksploratora Windows.

Użyj "Otwórz z Eksploratora" w bibliotece dokumentów programu SharePoint w trybie Online

W bibliotece dokumentów programu SharePoint w trybie Online kliknij kartę Biblioteka , a następnie w grupie Połącz & wywóz na wstążce kliknij ikonę Otwórz w Eksploratorze .

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu kopiowania lub przenoszenia plików biblioteki za pomocą Otwórz w Eksploratorze, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Rozwiązywanie problemów z komunikatów o błędzie "Otwórz z Eksploratora"

Podczas przechodzenia do biblioteki dokumentów programu SharePoint w trybie Online, może pojawić się problemy z łącznością przerywany, lub może zostać wyświetlony jeden z następujących komunikatów o błędach:
Klient nie obsługuje otwierania tej listy w Eksploratorze Windows
Organizujemy problem z otwieraniem tej lokalizacji w pliku Explorer. Dodaj tę witrynę sieci web do listy zaufanych witryn i spróbuj ponownie.
Organizujemy problem z otwieraniem tej lokalizacji w pliku Explorer. Aby otworzyć z Eksploratora plików, musisz dodać tę witrynę do listy zaufanych witryn i zaznacz pole wyboru "Nie wylogowuj mnie" podczas rejestrowania się w witrynie programu SharePoint w trybie Online. Aby uzyskać więcej informacji zobacz http://support.microsoft.com/kb/2629108.
Wystąpiły problemy z otwarciem tej biblioteki w pliku Explorer. Synchronizowanie tej biblioteki daje lepsze wrażenia.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Zrzut ekranu komunikatu o błędzie "wystąpiły problemy"

Dla programu Internet Explorer 10 z systemu Windows 7 lub Windows 8 należy zainstalować poprawkę umożliwiającą rozwiązanie tego problemu

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli używasz Internet Explorer 10 z systemu Windows 7 lub Windows 8 została wydana poprawka do rozwiązania tego problemu. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujący artykuł bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2846960 Błąd podczas otwierania biblioteki dokumentów programu SharePoint w programie Eksplorator Windows lub Mapuj dysk sieciowy do biblioteki, po zainstalowaniu programu Internet Explorer 10
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Uwierzytelniania usługi Office 365

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że są uwierzytelniani do usługi Office 365. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Zaloguj się do witryny programu SharePoint w trybie Online za pomocą poświadczeń usługi Office 365 i upewnij się, że należy kliknąć, aby zaznaczyć pole wyboru Nie wylogowuj mnie, jak widać na poniższej ilustracji:

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z pole wyboru usługi Office 365, aby w przypadku opcji wylogowuj mnie


  Uwaga Jeśli nie zostanie wcześniej sprawdzić to ustawienie, a następnie przejdź do witryny programu SharePoint w trybie Online lub portalu Office 365, a użytkownik jest już zarejestrowany, musi najpierw Wyloguj się, a następnie zarejestruj się ponownie przy użyciu pola wyboru Nie wylogowuj mnie . Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Na Wstążce usługi Office 365 kliknij strzałkę listy rozwijanej obok Twojej nazwy użytkownika.
  2. Kliknij przycisk Zarejestruj.
  3. Zamknij wszystkie okna przeglądarki.
  4. Przejdź do portalu Office 365.
  5. Zaznacz pole wyboru Nie wylogowuj mnie , wprowadzić poświadczenia, a następnie kliknij Zaloguj się (jeśli jest to konieczne).

 2. Otwórz bibliotekę dokumentów w widoku Eksploratora.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Dodaj do witryn zaufanych witryn programu SharePoint w trybie Online

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że adresy URL Online programu SharePoint zostały dodane do strefy Zaufane witryny w programie Internet Explorer. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom program Internet Explorer.
 2. Zależnie od wersji programu Internet Explorer wykonaj jedną z następujących czynności:
  • Kliknij menu Narzędzia , a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe.
  • Kliknij ikonę koła zębatego, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe.


  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu Opcje internetowe wyróżnione w obszarze tej ikony kół zębatych

 3. Kliknij kartę Zabezpieczenia , kliknij ikonę Zaufane witrynyi następnie kliknij przycisk witryny.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z kartę Zabezpieczenia na stronie Opcje internetowe

 4. W polu Dodaj tę witrynę sieci Web do strefy wpisz adres URL witryny programu SharePoint w trybie Online, który chcesz dodać do strefy Zaufane witryny , a następnie kliknij przycisk Dodaj. Na przykład wpisz https://Firma Contoso. sharepoint.com. (Tutaj, symbol zastępczy Firma Contoso reprezentuje domenę, używane w organizacji). Powtórz ten krok dla dodatkowych witryn, które chcesz dodać do tej strefy.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu strony witryny zaufane

 5. Po dodaniu każdej witryny do listy witryn sieci Web , kliknij przycisk Zamknij, a następnie kliknij przycisk OK.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Sprawdź stan usługi WebClient

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że stosowane są najnowsze aktualizacje systemu Windows. Jeśli stosowane są najnowsze aktualizacje i ten problem będzie się powtarzać, upewnij się, czy działa usługa WebClient. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Wykonaj odpowiedni krok dla używanego systemu operacyjnego:
  • Dla systemu Windows XP, Windows Vista i Windows 7 kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz Services.msc, a następnie naciśnij klawisz Enter.
  • Dla systemu Windows 8 kliknij przycisk Start, wpisz services.msc, a następnie naciśnij klawisz Enter.
  • Dla systemu Windows Server 2008 lub Windows Server 2008 R2, kliknij przycisk Start, wpisz Services.msc, a następnie naciśnij klawisz Enter. Jeśli usługa WebClient nie jest obecny, należy najpierw zainstalować środowisko pulpitu. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zainstalować środowisko pulpitu, zobacz następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
   Instalowanie funkcji Środowisko pulpitu
 2. Na liście usług Znajdź usługi WebClient, a następnie upewnij się, że jego stan w kolumnie Stan jest ustawiony na Rozpoczęte. Jeśli nie jest ustawiona na wartość uruchomiona, kliknij dwukrotnie ikonę usługi WebClient , kliknij przycisk Start, a następnie kliknij OK.

Jeśli już uruchomić diagnostykę usługi Online firmy Microsoft i zestaw narzędzi obsługi rejestrowania (MOSDAL), można określić, czy działa już usługi WebClient. Z dzienników MOSDAL w folderze System Diagnostics, otwórz Tasklist_svc.txt i wyszukaj usługi WebClient. Jeśli nie możesz znaleźć, usługi WebClient nie zostały uruchomione.

Ponadto można sprawdzić Zaufane witryny. Z dzienników MOSDAL, w folderze rejestru, która znajduje się w folderze programu Internet Explorer przeszukiwać pliki kluczy rejestru ZoneMap ustawienia Internet dla zaufanych witryn.

Aby uzyskać więcej informacji zobacz następujący artykuł Microsoft Knowledge:
960625 Witryny Microsoft Online Services diagnostyki i zestaw narzędzi obsługi rejestrowania (MOSDAL)
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Rozwiązywanie problemów z prędkością mniejszą niż oczekiwana "Otwórz z Eksploratora" wydajność na 8 Windows — lub komputery z systemem Windows Server 2008 R2

Podczas przejdź do biblioteki dokumentów programu SharePoint w trybie Online, a następnie kliknij przycisk "Otwórz z Eksploratora", może wystąpić problem w którym Wyliczanie plików i katalogów jest mniejsza niż oczekiwana. Poprawka została wydana w celu rozwiązania tego problemu. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujący artykuł bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2782826 Niska wydajność po podłączeniu do udostępnionego folderu WebDAV w systemie Windows 8 lub okno Server 2012

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji na temat pracy z plikami biblioteki witryny w pliku Explorer przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Sposoby pracy z witryny biblioteki plików w Eksploratorze plik
Aby uzyskać więcej informacji o pracy z usługi WebClient Przejdź w następujących artykułach bazy wiedzy Knowledge Base:
 • 2548470 Usługa WebClient ulega awarii na komputerze z systemem Windows 7 lub Windows Server 2008 R2 po podłączeniu zasób WebDav
 • 943280 Monituj o poświadczenia podczas uzyskiwania dostępu do witryn FQDN z systemu Windows Vista lub Windows 7 komputer

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 .

Właściwości

Numer ID artykułu: 2629108 - Ostatnia weryfikacja: 6 sierpnia 2014 - Weryfikacja: 26.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office SharePoint Online
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2629108 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2629108

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com