Ako používať príkaz "Open s Explorer" a ako riešiť problémy s touto možnosťou v SharePoint Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2629108 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako používať Open s Explorer príkaz v SharePoint Online Zobraziť, kopírovať a presúvať súbory do knižnice. Článok tiež popisuje riešenie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití tohto príkazu.

POSTUP

Pri použití Open s Explorer<b00> </b00> príkaz, otvára program Prieskumník v počítači. Avšak, Windows Explorer potom zobrazí štruktúru priečinkov na serverovom počítači, ktorý je hostiteľom stránky. Potom môžete pracovať so súbormi v priečinku. Napríklad, môžete vykonať akcie pomocou programu Windows Prieskumník, ktoré zahŕňajú nasledovné:
 • Presunúť dokumenty do knižnice.
 • Vytvoriť priečinky.
 • Premiestnenie alebo kopírovanie dokumentov v jednej knižnici do inej knižnice v rámci tej istej kolekcie lokality alebo medzi kolekcií lokalít.
 • Odstránenie viacerých dokumentov naraz.

Používanie "Open s Explorer" v knižnici dokumentov SharePoint Online

V knižnici dokumentov SharePoint Online, kliknite na kartu Knižnica a potom v skupine Pripojiť & Export na páse s nástrojmi, kliknite na ikonu Otvoriť v programe Prieskumník .

Viac informácií o tom, ako kopírovať alebo presúvať súbory knižnice pomocou Open s Explorer, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Kopírovať alebo presúvať súbory knižnice pomocou Open s Explorer

Riešenie problémov s chybovými hláseniami "Open s Explorer"

Keď prechádzate do knižnice dokumentov SharePoint Online, môžete dostať problémy s prerušovaným pripojením, alebo sa môže zobraziť jedno z nasledujúcich chybových hlásení:
Klient nepodporuje otvorenie tohto zoznamu pomocou programu Windows Prieskumník
Máme problém otvorenie tohto umiestnenia v Prieskumníkovi. Pridať túto webovú lokalitu do zoznamu dôveryhodných lokalít a skúste to znova.
Máme problém otvorenie tohto umiestnenia v Prieskumníkovi. Ak chcete otvoriť súbor Explorer, budete musieť pridať túto lokalitu do zoznamu dôveryhodných lokalít a začiarknite políčko "Chcem zostať podpísaná" po prihlásení na lokalitu SharePoint Online. Ďalšie informácie nájdete v téme http://support.microsoft.com/kb/2629108.

Internet Explorer 10 s Windows 7 alebo Windows 8, nainštalujte rýchlu opravu na vyriešenie tohto problému

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak používate Internet Explorer 10 s Windows 7 alebo Windows 8, bol prepustený rýchlu opravu na vyriešenie tohto problému. Pre viac informácií, nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2846960 Chyba pri otváraní knižnice dokumentov lokality SharePoint v programe Windows Prieskumník alebo pripojiť sieťovú jednotku do knižnice po nainštalovaní programu Internet Explorer 10
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Overenie pre Office 365

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Uistite sa, že ste overený do balíka Office 365. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Prihláste sa na lokalitu SharePoint Online pomocou poverení Office 365, a uistite sa, že kliknete na políčko zapamätaj si maako je vidieť na nasledujúcich náhľad obrazovky:

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot z Office 365 políčko zapamätaj si ma možnosť


  Poznámka: Ak ste predtým nemali kontrolovať toto nastavenie a potom prejdite na lokalitu SharePoint Online alebo Office 365 portálu a ste už prihlásení, musíte najprv odhlásiť a znova sa prihláste pomocou políčka zapamätaj si ma . Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Na páse s nástrojmi balíka Office 365, kliknite na šípku rozbaľovacieho zoznamu vedľa svoje užívateľské meno.
  2. Kliknite na tlačidlo odhlásiť sa.
  3. Zavrite všetky okná prehľadávača.
  4. Prejdite na portáli Office 365.
  5. Zapamätaj si ma začiarknite políčko, zadajte svoje poverenia a potom kliknite na položku Prihlásiť sa (ak je to potrebné).

 2. Otvorte knižnicu dokumentov v zobrazenie programu Prieskumník.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Pridať lokality SharePoint Online dôveryhodných lokalít

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Uistite sa, že SharePoint Online URL boli pridané do zóny dôveryhodných lokalít v programe Internet Explorer. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite program Internet Explorer.
 2. Závislosti od verzie programu Internet Explorer, mať jednu z nasledujúcich akcií:
  • Kliknite na ponuku Nástroje a potom kliknite na položku Možnosti siete Internet.
  • Kliknite na ikonu ozubeného kolesa, a potom kliknite na položku Možnosti siete Internet.


  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot možnosti internetu zvýraznené pod na ikonu ozubeného kolesa

 3. Kliknite na kartu zabezpečenie , kliknite na položku dôveryhodné lokalitya potom kliknite na tlačidlo lokality.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot karte Zabezpečenie na stránke Možnosti siete Internet

 4. V poli Pridať túto webovú lokalitu do zóny zadajte adresu URL lokality SharePoint Online stránky, ktoré chcete pridať do zóny dôveryhodných lokalít , a potom kliknite na tlačidlo pridať. Zadajte napríklad https://spoločnosť contoso. sharepoint.com. (Tu, zástupný symbol spoločnosť contoso predstavuje doménu, môžete použiť vašej organizácie.) Tento krok zopakujte pre všetky ďalšie stránky, ktoré chcete pridať do tejto zóny.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot stránke dôveryhodné lokality

 5. Po pridaní každú lokalitu do zoznamu internetových stránok , kliknite na tlačidlo Zavrieťa potom kliknite na tlačidlo OK.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Skontrolovať stav Služba WebClient

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Uistite sa, že sú použité najnovšie aktualizácie systému Windows. Ak sú uplatnené všetky najnovšie aktualizácie, a problém pretrváva, skontrolujte, či je spustená služba WebClient. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Použite vhodný krok pre váš operačný systém:
  • Pre Windows XP, Windows Vista a Windows 7, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu Services.msc, a potom stlačte kláves Enter.
  • Pre Windows 8, kliknite na položku spustiť, zadajte services.msca stlačte kláves Enter.
  • Pre systém Windows Server 2008 alebo Windows Server 2012, kliknite na tlačidlo Štart, zadajte Services.msc, a potom stlačte kláves Enter. Ak Služba WebClient nenachádza, musíte najprv nainštalovať Desktop Experience. Ďalšie informácie o inštalácii súčasti Desktop Experience, pozrite si nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
   Inštalácia skúsenosti s prácou s počítačom
 2. V zozname služby vyhľadajte Služba WebClient a potom sa uistite, že jeho stav v stĺpci stav je nastavený na začal. Ak to nie je spustené, dvakrát kliknite na položku Služba WebClient , kliknite na tlačidlo Štarta potom kliknite na tlačidlo OK.

Ak ste sa spustiť Microsoft Online služby diagnostika a zapisovanie do denníka (MOSDAL) podpora Toolkit, môžete určiť, či WebClient služby spustená. Od MOSDAL polená, otvoriť v priečinku systém diagnostiky, Tasklist_svc.txt a hľadanie WebClient. Ak nemôžete nájsť to, WebClient služby neboli spustené.

Okrem toho si môžete overiť dôveryhodných lokalít. Od MOSDAL záznamy, Registry priečinka, ktorý sa nachádza v priečinku programu Internet Explorer, vyhľadávanie v Internet nastavenia ZoneMap súbory databázy registry kľúče pre dôveryhodné lokality.

Pre viac informácií, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge:
960625 Microsoft Online služby diagnostika a zapisovanie do denníka (MOSDAL) podpora Toolkit
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Riešenie problémov s pomalší ako očakávaný "Open s Explorer" výkon na Windows 8 - alebo počítačoch so systémom Windows Server 2012

Keď prejdite do knižnice dokumentov SharePoint Online a potom kliknite na tlačidlo "Open s Explorer", môžu sa vyskytnúť problém, v ktorom Enumerácia súborov a adresárov je pomalší ako sa očakávalo. Rýchla oprava bola vydaná na vyriešenie tohto problému. Pre viac informácií, nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2782826 Pomalý výkon pri pripojení k zdieľanému priečinku WebDAV Windows 8 alebo Window Server 2012

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pre viac informácií o práci s Služba WebClient, nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Knowledge Base:
 • 2548470 Služba WebClient havaruje v počítači so systémom Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2 pri pripojení prostriedok WebDav
 • 943280 Zobraziť výzvu na zadanie poverení pri prístupe k stránkach názov FQDN z počítači so systémom Windows Vista alebo Windows 7

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2629108 - Posledná kontrola: 1. júla 2014 - Revízia: 35.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office SharePoint Online
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2629108 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2629108

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com