"Explorer açık olan" komutunun nasıl kullanılacağını ve bu seçenekle SharePoint çevrimiçi sorunları nasıl giderilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2629108 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır Explorer ile Aç komutunu görüntüleme, kopyalama ve kitaplığa dosya taşımak için SharePoint çevrimiçi. Ayrıca bu komutu kullandığınızda karşılaşabileceğiniz sorunların nasıl giderileceği anlatılmaktadır.

YORDAMI

Kullandığınızda, Explorer ile Aç<b00> </b00> komutu, bilgisayarınızda Windows Explorer açar. Ancak, Windows Gezgini sonra siteyi barındıran sunucu bilgisayarda klasör yapısını görüntüler. Klasördeki dosyalarla çalışabilirsiniz. Örneğin, aşağıdakileri içeren Windows Gezgini'ni kullanarak eylemleri gerçekleştirebilirsiniz:
 • Belge kitaplıkları sürükleyin.
 • Klasörler oluşturun.
 • Bir kitaplığı aynı site koleksiyonundaki veya site koleksiyonları arasında başka bir kitaplığa kopyalama veya taşıma belgeleri.
 • Aynı anda birden çok belgeyi silin.
NotSürüm oluşturma, çevrimiçi SharePoint kitaplıkları için kullanıyorsanız, dosyaları form bir alt site, başka bir alt siteye taşımak için Windows Gezgini'ni kullanın, belge sürümü geçmişi ayrı ayrı olmaz.

"Explorer açık olan" çevrimiçi SharePoint belge kitaplığında kullanın

Çevrimiçi SharePoint belge kitaplığındaki kitaplık sekmesini tıklatın ve sonra Şerit Bağlan & verme grubunda Explorer ile Aç simgesini tıklatın.

Kopyalamak veya Explorer ile Aç' ı kullanarak kitaplık dosyalarını taşıma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Kopyalama veya Explorer ile Aç'ı kullanarak kitaplık dosyaları taşıma

"Explorer açık olan" hata iletileriyle ilgili sorunları giderme

Çevrimiçi SharePoint belge kitaplığına göz attığınızda, zaman zaman bağlantı sorunları alabilirsiniz veya aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz:
İstemciniz bu listeyi Windows Gezgini'yle açmayı desteklemiyor.
Bu konum dosya Gezgini'nde açarken bir sorun veriyoruz. Bu web sitesini Güvenilen siteler listenize ekleyin ve yeniden deneyin.
Bu konum dosya Gezgini'nde açarken bir sorun veriyoruz. Dosya Explorer ile açmak için bu siteyi Güvenilen siteler listenize ekleyin ve çevrimiçi SharePoint sitesine oturum açtığınızda "oturumu koru" onay kutusunu işaretleyin gerekir. Daha fazla bilgi için bkz: http://support.microsoft.com/kb/2629108.
Bu kitaplığa dosya Gezgini'nde açmada sorun veriyoruz. Bu kitaplık eşitleniyor size daha iyi bir deneyim sunar.

Bu resmi kapatBu resmi aç
"Sorun veriyoruz" hata iletisinin ekran görüntüsü

Internet Explorer için 10 Windows 7 veya Windows 8 ile bu sorunu çözmek için bir düzeltme yükleyin

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Internet Explorer 10 Windows 7 veya Windows 8 ile kullanıyorsanız, bu sorunu çözmek için bir düzeltme yayımlanmıştır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2846960 Windows Gezgini'nde bir SharePoint belge kitaplığını açın veya Internet Explorer 10 yükledikten sonra bir Ağ Kitaplığı'na sürücüsüne hatası
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Office 365 kimlik doğrulaması

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Office 365 kimliği doğrulanmış emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Çevrimiçi SharePoint sitesine Office 365 kimlik bilgilerinizi kullanarak oturum açın ve aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi Bana imzalı tutonay kutusunu seçmek için tıklatıp seçtiğinizden emin olun:

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Office 365 onay kutusunun bana seçeneği işaretli tutmak için ekran görüntüsü


  Not Daha önce olmadı bu ayarı denetleyin ve sonra çevrimiçi SharePoint sitesini veya Office 365 portal bulun ve önceden oturum açtıysanız, ilk Oturumu Kapat ve yeniden Beni oturumu koru onay kutusunu kullanarak oturum açın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Office 365 Şeritte kullanıcı adının yanındaki aşağı açılan oku tıklatın.
  2. Oturumu Kapat'ıtıklatın.
  3. Tüm tarayıcı pencerelerini kapatın.
  4. Office 365 Portalı'na göz atın.
  5. Bana oturumu koru onay kutusunu seçin, kimlik bilgilerinizi girin ve (gerekliyse) Oturum Aç'ı tıklatın.

 2. Bir belge kitaplığının Explorer görünümü içinde açın.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

SharePoint Online siteleri güvenilen siteler listesine ekleme

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Internet Explorer'da Güvenilen siteler bölgesine SharePoint Online URL'leri eklendiğinden emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Internet Explorer'ı başlatın.
 2. Internet Explorer sürümüne bağlı olarak, aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
  • Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra Internet Seçenekleri' ni tıklatın.
  • Dişli simgesini tıklatın ve sonra Internet Seçenekleri' ni tıklatın.


  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Internet Seçenekleri altında çark simgesi vurgulanmış bir ekran görüntüsü

 3. Güvenlik sekmesini tıklatın, GüvenilenSiteler'i ve ardından Siteler'itıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Internet Seçenekleri sayfasında Güvenlik sekmesindeki ekran görüntüsü

 4. Bu Web sitesini bölgeye ekle kutusunda, Güvenilen siteler bölgesine ekleyin ve sonra Ekle' yi tıklatın istediğiniz çevrimiçi SharePoint sitesinin URL'sini yazın. Örneğin, yazın https://contoso. sharepoint.com. (Burada, yer tutucu contoso Kuruluşunuz için kullandığınız etki alanı temsil eder.) Bu bölgeye eklemek istediğiniz herhangi bir ek siteler için bu adımı yineleyin.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Güvenilen Siteler sayfasının ekran görüntüsü

 5. Her site Web siteleri listesine ekledikten sonra Kapat' ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

WebClient hizmetinin durumunu denetleyin

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
En son Windows güncelleştirmeleri uygulandığından emin olun. En son güncelleştirmeleri uygulanır ve sorun devam ederse, WebClient hizmetinin çalıştığından emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. İşletim sisteminize uygun adımları izleyin:
  • İçin Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'de, Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı türü Services.msc, ve sonra Enter tuşuna basın.
  • Windows 8 için Başlat' ı tıklatın, services.mscyazın ve Enter tuşuna basın.
  • Windows Server 2008 veya Windows Server 2012 tıklatın Start yazın Services.msc, ve sonra Enter tuşuna basın. WebClient hizmeti yoksa, Masaüstü Deneyimi'ni yüklemeniz gerekir. Masaüstü Deneyimi yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
   Masaüstü Deneyimi Yükleme
 2. Hizmetler listesinde, WebClient hizmetini bulun ve sonra Durum sütununda durumu başlatıldıiçin ayarlanmış emin olun. Başlatıldıolarak ayarlanmamışsa, WebClienthizmeti WebClient özellikleri penceresini açın, Başlat' ı tıklatın ve Tamam' ı çift tıklatın.

  NotWebClient hizmetinin Başlangıç türüdevre dışıolarak ayarlanırsa, Explorer ile Açdüğmesinin düzgün çalışmaz ve hizmeti başlatmak açamazsınız. WebClient özellikleri iletişim kutusu içinde bir hizmeti etkinleştirmek için açılan iletişim tıklatın Başlangıç türü: ayarlama ve el ile veya Otomatikseçin. Bu adımı tamamladıktan sonra Uygula' yı tıklatın, bu hizmeti başlatmak için Başlat ' ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Bir Windows 8 veya Windows Server 2012 tabanlı bilgisayarlar üzerinde beklenen "açık ile Explorer" performansı daha yavaş ile ilgili sorunları giderme

Çevrimiçi SharePoint Belge Kitaplığı'na gidin ve "Explorer açık olan" tıklatın, dosya ve dizinleri numaralandırma beklenenden daha yavaş olan bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için bir düzeltme yayımlanmıştır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2782826 Windows 8 veya pencere Server 2012 WebDAV paylaşılan klasöre bağlanırken yavaş performans

DAHA FAZLA BİLGİ

Dosya Gezgini site kitaplığı dosyaları ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Dosya Gezgini site kitaplığı dosyaları ile çalışma yolları
WebClient hizmeti ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Bilgi Bankası makalelerine bakın:
 • 2548470 WebDav kaynağına bağladığınızda, Windows 7 veya Windows Server 2008 R2 çalıştıran bir bilgisayarda WebClient hizmeti çöküyor
 • 943280 Windows Vista veya Windows 7 bilgisayar FQDN sitelerine erişirken kimlik bilgilerini iste

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu Web sitesi.

Özellikler

Makale numarası: 2629108 - Last Review: 19 Eylül 2014 Cuma - Gözden geçirme: 31.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office SharePoint Online
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2629108 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2629108

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com