Як за допомогою команди «З провідник» і як виправити неполадки з цією опцією в SharePoint Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2629108 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описано, як використовувати в Відкрити у провіднику команду в Microsoft SharePoint Online, щоб переглянути, скопіювати або перемістити файли до бібліотеки. У статті також описано виправлення проблем, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання цієї команди.

ПРОЦЕДУРА

При використанні в Відкрити у провіднику<b00> </b00> команди, він відкриває Провідник Windows на комп'ютері. Однак, Windows Explorer потім відображає структуру папок на комп'ютері сервера, на якому сайті. Потім ви можете працювати з файлами в папці. Наприклад, можна виконати інтерактивні елементи за допомогою провідника Windows, які включають наступне:
 • Перетягування документів до бібліотек.
 • Створення папок.
 • Переміщування і копіювання документів однієї медіатеки в іншу бібліотеку цієї самої колекція сайтів або між колекцій сайтів.
 • Видалення кількох документів в один Вільний час.

Використовуйте «З провідник» в бібліотеці документів SharePoint Online

У бібліотеці документів SharePoint Online Відкрити вкладку Медіатека і у групі Підключення & експорт на стрічці клацніть піктограму Відкрити у провіднику .

Для отримання додаткової інформації про те, як скопіювати або перемістити файли бібліотеки за допомогою Відкрити у провідникуперейдіть на веб-сайті Microsoft:

Усунення проблем: "З провідник" протокол IMAP про помилки

Під Вільний час перегляду бібліотека документів SharePoint Online, може з'явитися переривчастий досяжністю, або може з'явитися одне з таких повідомлень про помилку:
Ваш клієнт не підтримує відкриття цього списку з провідника Windows
У нас виникають проблеми відкриття цього розташування у Файловому провіднику. Додати цей веб-сайт до списку надійних вузлів і спробуйте ще раз.
У нас виникають проблеми відкриття цього розташування у Файловому провіднику. Щоб відкрити за допомогою файлового провідника, потрібно буде додати цей сайт до списку надійних вузлів та встановіть прапорець "Тримати мене в системі" під Вільний час входу на сайт SharePoint Online. Докладніше перегляньте http://support.microsoft.com/kb/2629108.

Для Internet Explorer 10 з Windows 7 або Windows 8 інсталюйте виправлення для усунення цієї проблеми

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо ви використовуєте Internet Explorer 10 з Windows 7 або Windows 8, термінове виправлення була випущена для вирішення цієї проблеми. Щоб отримати додаткові відомості перейдіть на наступні статті бази знань Майкрософт:
2846960 Помилка під Вільний час відкриття бібліотека документів SharePoint у провіднику Windows або підключити мережний дублювання диска до медіатеки після інсталяції Internet Explorer 10
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірити справжність Office 365

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що ви маєте автентифікацію у службі Office 365. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. увійти на сайт SharePoint Online за допомогою фінансові дані служби Office 365 і переконайтеся, що ви натисніть кнопку Установіть прапорець тримати мене в системі, як показано на скріншоті нижче:

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана Не на роботі 365 прапорець, щоб тримати мене ввійшли варіант


  Примітка. Якщо ви раніше не вибирайте цей параметр а потім перейдіть до сайту SharePoint на сайті або на порталі Office 365, ви вже ввійшли повинні спочатку вийдіть і повторно увійдіть за допомогою прапорця тримати мене в системі . Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. В Office 365 стрічку натисніть стрілка розкривного списку поруч із іменем користувача.
  2. Натисніть кнопку вийти.
  3. Закрийте всі вікна браузера.
  4. Перейдіть до служби Office 365.
  5. Установіть прапорець тримати мене в системі , введіть свої облікові дані та натисніть кнопку входу (при необхідності).

 2. Відкрийте бібліотеку документів у подання елементів Провідника.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додати до довірених сайтів SharePoint Online сайтів

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що SharePoint онлайн URL-адрес, додані до зони надійних сайтів в Internet Explorer. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть Internet Explorer.
 2. Залежно від вашої версії Internet Explorer виконати одну з таких дій:
  • Відкрийте меню Знаряддя і виберіть пункт Властивості браузера.
  • Натисніть динамічна піктограма шестерні і виберіть пункт Властивості браузера.


  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з Властивості браузера, виділений під динамічна піктограма шестерні

 3. Відкрити вкладку Безпека , виберіть елемент надійні сайтита натисніть кнопку сайти.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з Вкладка «Безпека» на сторінці Параметри Інтернету

 4. У полі Додати веб-сайт до зони Введіть URL-адресу для сайту SharePoint на сайті, який потрібно додати до зони надійних веб-сайтів і натисніть кнопку Додати. Наприклад, введіть HTTPS://contoso. sharepoint.com. (Тут, рамки contoso представляє домен, який ви використовуєте для вашої організації). Повторіть цей крок для будь-яких додаткових сайти, які ви хочете додати в цю зону.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з надійних сайтів сторінки

 5. Після того як ви додали кожного сайту до списку веб-сайтів , натисніть кнопку закритита натисніть кнопку ОК.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірити статус застосунок-служба «WebClient»

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що застосовуються останніх оновлень Windows. Якщо застосовуються всі останні оновлення, і проблему не усунуто, переконайтеся, що запущено службу WebClient. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Виконайте відповідні крок для вашої операційної системи.
  • Для Windows XP, Windows Vista та Windows 7, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Services. MSC, а потім натисніть клавішу Enter.
  • Windows 8 натисніть кнопку Пуск, введіть Services. mscі натисніть клавішу Enter.
 2. У перелік послуг знайдіть WebClient служби і потім переконайтеся, що його статус, у стовпці стан для роботи. Якщо він не є Started, двічі клацніть служби WebClient , натисніть кнопку Пускі натисніть кнопку ОК.

Якщо запуску онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft і підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL), можна визначити, чи WebClient послуг працює. З MOSDAL журнали в папці системи діагностики відкрити Tasklist_svc.txt і здійснити пошук WebClient. Якщо не вдається знайти, WebClient послуг були не працює.

Крім того, ви можете перевірити надійних вузлів. З MOSDAL журнали, у реєстрі папки, що містяться в папці Internet Explorer пошук в Інтернет налаштування ZoneMap файли реєстру ключі для надійних веб-сайтів.

Для отримання додаткових відомостей див. знань Microsoft:
960625 Microsoft онлайн застосунок-служба діагностики та інструментарій підтримки журналювання (MOSDAL)
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Усунення проблем: повільніше, ніж очікуваний "з провідник" продуктивність на Windows 8 - або комп'ютерах під керуванням Windows Server 2012

Знайдіть бібліотеку документів SharePoint Online та натисніть кнопку "З провідник", можуть виникнути проблеми, в якому перелічення файлів і директорій є повільніше, ніж очікувалося. Щоб вирішити цю проблему було випущено термінове виправлення. Щоб отримати додаткові відомості перейдіть на наступні статті бази знань Майкрософт:
2782826 Повільний продуктивності під Вільний час підключення до WebDAV спільну каталог вхідних повідомлень з іменем у Windows 8 або вікна Server 2012

Додаткові відомості

Для отримання додаткової інформації про роботу зі службою WebClient зверніться до таких статей бази знань:
 • 2548470 За WebClient умови неполадки на комп'ютері під керуванням Windows 7 або Windows Server 2008 R2 при підключенні WebDav ресурсу
 • 943280 Запитувати облікові дані при зверненні до FQDN сайти з Windows Vista або Windows 7 комп’ютер-зразок
Для отримання додаткової інформації про те, як планувати сайтів та керування користувачами перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2629108 - Востаннє переглянуто: 24 квітня 2014 р. - Редакція: 19.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2629108 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2629108

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com